Odpowiedz 
Znalezione szukam gry pomocy
19-03-2013, 16:17 10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2013 18:55 24 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
szukam gry pomocy
Witam. Była to gra, którą bardzo słabo pamiętam. Latało się jakby na miotle, kumulowało się moc z przodu miotły i strzelało taką jakby prądową postrzępioną kulą, była też opcja w jakiejś rundzie że się strzelało z tej miotły i zamrażało
nazywaliśmy tą gre CZARODZIEJKA. Tak jakby niski ludzik w czerwonej albo niebieskiej czapce taka chyba czarowniczka o ile dobrze sobie przypominam, latał na miotle. Początek gry bodajrze zaczynał się tak: zlatywało się w dół na miotle takim kanałem i zaczynała się gra. Bardzo słabo to pamiętam przez mgłę ale gra była super bardzo proszę o pomoc !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2013, 16:28 15
RE: szukam gry pomocy
Magical Doropie aka Krion Conquest

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 18:24 27
wielkie dzięki za pomoc jest to gra The Krion Conquest. Myślałem, że już nigdy w to nie zagram, dzięki, dzięki, dzięki. Polecam fajna giereczka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 18:54 47
Nie ma za co, miłego grania. :P Wiemy, że fajna giereczka. :D

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz