Odpowiedz 
szukam gry!!!
07-03-2010, 13:50 54
szukam gry!!!
witam
poszukuję gry, w którą grałęm kiedyś w dziecinstwie... niestety tez mało co pamiętam o niej ale...
byla to gra o jakims chyba samuraju czy cos takiego...na koncu pierwszej planszy walczylo sie w takim duzym budynku... pamiętam równiez taki mały szczegół z niej... ze jak sie zebrało takie drewniane chodaki to mozna bylo szybciej biegac... w sumie to niewiele ale jakby ktos pomógł bede bardzo wdzieczny!!! pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2010, 20:59 38
RE: szukam gry!!!
w poszukiwaniu gry przejrzałem kilka innych stron i trafiłem na cos takiego... ktoś opisał grę która troche przypomina mi moją... ale nie mam pewności czy to jest to... ale może pomoże ;)
"chodziło się chłopcem- samurajem z mieczem, po zbieraniu odpowiednich przedmiotów miecz "wydłużał się", wchodziło się do domków, w których byli różni ludzi, mp. facet, albo baba o wyglądzie baby-jagi, albo się z nimi rozmawiało, handlowało, albo coś dawali. Nigdy nie mogę jej znaleźć, pamiętam była ona na jakiejś słabej dyskietce w stylu 99999999 in 1, pod numerem 2 na liście, pierwsza plansza była w jakimś mieście z japońskimi domkami."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz