Odpowiedz 
Znalezione szukam gry
11-01-2010, 16:17 48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2012 10:37 16 przez m-o-07.)
szukam gry
W tej grze wszystkie napisy są po chińsku . Masz do wyboru cztery wojowniczki . Jedna atakuje ogniem (strzela z ręki ogniem ), druga piorunami , prądem . Jedna chodzi szybciej druga wolniej , jedna wysoko skacze .W tej grze przed każdą rundo , planszo wybieramy jedno wojowniczkę aby jo przejść i na końcu walczyć z bossem . I nie chodzi aby przejść szybko plansze tylko trzeba najwięcej zabić przeciwników . Którzy dajo nam punkty . Jak stoimy w jednym miejscu dłużej i zabijamy wrogów to z góry zaczynają pojedynczo spadać kamienie ( są koloru czerwonego) spadać na głowę . To podejdziemy kawałek planszy i znowu zabijamy przeciwników i jak znowu spadają kamienie to znowu podchodzimy do przodu . Aż w taki sposób dochodzimy do końca planszy , rundy .Przed walko z bossem zgromadzone punkty przydzielamy do swej wojowniczki w umiejętności. Przejście plaży a walka z bossem jest w innej perspektywie innym widoku . Jak pokonamy bosa .To na okręgu zapala się jeden ogień z kilkunastu zgaszonych . I zaczynamy nastopne rundy . jak zabija nasze wszystkie wojowniczki to się pokazuje nam kod po chińsku aby wrócić do tej samej rundy . tylko cieczko ten kod przepisać. Parę plansz jest na tle rzymskich greckich budowli . Jedna jest w kosmosie .

Wiecie co to za gra ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2010, 18:57 16
RE: szukam gry
hmmm a możesz napisać jaki to był gatunek? RPG, skoro się rozwijało postaci, czy platformówka, czy co? I w jaki sposób się zmieniała perspektywa podczas walki z bossem - jak wyglądała rozgrywka w czasie przechodzenia planszy, a jak przy walce? Coś mi świta, możliwe, że kilkanaście lat temu grałem w to na konsoli, te kamienie spadające mi się kojarzą. Te informacje mogłyby być bardzo pomocne :P

swoją drogą - piszesz w ciekawy sposób :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2010, 19:37 14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2010 19:42 23 przez hunter.)
Ej ej ej Saint Fighter gra niewidka:P Holercia ja też tej gry szukam a nawet na twardzielu ją mam (po Japońsku niestety) jest ona w składance 4 in 1 ale na tej stronie jej niema. W intrze pojawia się biały koń,menu jest prawie całe niebieskie a walka z bossem przebiega turowo? Jeżeli chcesz ją mieć (niestety po Japońsku) to mam dla ciebie złą nowinę. Na goglach jej nie ma, ale znam pewną stronę na której ją możesz znaleść w kategorii Super 4 in 1 niestety nazwy na razie nie pamiętam a dostać się tam graniczy z cudem (trzeba się przebić przez parę stron). Przykro mi i witam w klubie bo ja też miałem ten sam problem ale kiedyś go sam rozwiązałem. A więc podpowiedź szukaj składanek 4 in 1 a szczególnie z podpisem super.
PS. Zajrzyj do mojego posta na str.2 pod tytułem Niewidzialna gra i napisz czy ci się ta gra kojarzy bo być może mówimy o całkowicie innej grze.

11-01-2010, 19:45 59
Przynajmniej mi przypomniałeś :D Bo ja myślałem o tej grze:

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

świtało mi coś w móżdżku, że paręnaście lat temu się z tym spotkałem, ale za cholerę bym sobie nie przypomniał :D oczywiście na stronie będzie po aktualizacji, bo jeszcze gry na S nie były dodawane.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

11-01-2010, 19:51 49
Tak to to. A ku... jak się wcześniej pytałem to niewiedziałeś:D ale nadal po japońsku chyba innej wersji nie ma;(

11-01-2010, 19:53 43
bo napisałeś, że masz wersję japońską, to nie dawałem, a nie kojarzyłem, że ta gra to ta gra :D teraz jak napisałeś tytuł pod opisem, to sprawdziłem i się okazało, że to to :D

11-01-2010, 19:56 36
OK wiem że to nie mój post ale co tam:) DZIĘKI ja miałem wersję z zepsutym menu a to jest sprawne:)

11-01-2010, 19:59 03
to jest prosto z mojego dysku, to musi działać :D a chyba wersji tłumaczonej faktycznie nie ma. Z tego co pamiętam (a niewiele pamiętam z tej gry, takie przebłyski mam), to na konsoli też miałem w języku szalonych krzaczków :D

11-01-2010, 20:00 35
A grałeś w to? Jak tak to do której misji doszedłeś?

11-01-2010, 20:04 59
naprawdę nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, jedyne co mi się skojarzyło, to teraz po odpaleniu te 4 obrazki z postaciami, i cokolwiek kojarzyło mi się z opisu, ale nie załapałbym sam, że o to chodzi, grałem w to pewnie z 15 lat temu, a jakoś specjalnie godna zapamiętania ta gra nie jest :D możliwe, że w ogóle nigdzie nie doszedłem, aby odpalałem kilka razy i nie wiedziałem jak grać, nie wiem.

Odpowiedz