Odpowiedz 
szukam gier
30-05-2012, 14:19 14
szukam gier
Jestem nowy i bardzo chce znaleść pare gier
1. mialo sie 3 ludzi do wyboru jeden to ninja drugi to taki kowboj bardziej a trzeciego nie pamietam;/ na poczatku byla misja na takich dachach pozniej pamietam ze bylo tez zadanie w samochodzie i na koncu taka ciezka mapka w takim zamku

2. to jest na 100% po chinsku ona byla bardziej przygodowa zbieralo sie tam rozne rzeczy za punkty jak sobie przypomne wiecej szczegolow to napisze;/

3. gra ktora przechodzilo sie w lewo mialo sie takiego karateke i walczylo sie z roznymi przeciwnikami ona chyba ciagnela sie w nieskonczonosc walka byla na takiej pustyni i byly domy

4 jeszcze 1 strzelaninka mnie interesuje zmienialo sie tam bronie i te rundy byly bardzo trudne pamietam w 1 rundzie jak byly takie platformy i pily wysuwajace sie ze scian

5 i na koniec gra bardziej typu akcja ale oparta w czasach sredniowiecznych co kazda runde czy tam poziom mozna bylo miec nastrpnego wojownika/maga
kazdy posiadal specjalna moc do unicestwienia przeciwnika

z gory dziekuje za pomoc jak mi sie jeszcze cos przypomni to napisze
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-05-2012, 14:24 21
RE: szukam gier
Więcej szczegółów, opisów postaci, bossów, map. Bo z Twoich opisów mało można wywnioskować a co dopiero skojarzyć. Rozumiem, że grałeś w te gry dawno temu, ale postaraj się napisać coś więcej.
30-05-2012, 14:31 50
1 to napewno bylo karate moge jeszcze dodac ze jak sie przegralo jednym z tych trzech wojownikow to sie go tracilo 1 misja byla na takich dachach nie i byla misja ze sie jechalo samochodem takim czerwonym i trzeba bylo uwazac na kamienie

z reszta gier musze bardziej pomyslec
30-05-2012, 14:33 47
I bardziej składnie, bo w tej chwili to nawet trudno zrozumieć te opisy. Pierwsza gra, to może być Lupin Sansei - pandora no isan, a trzecia może po prostu Karateka, tam się szło po piachu, a później w budynku.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-05-2012, 14:40 05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2012 14:58 45 przez sebixd226911.)
Dziękuje 1 gra jest trafiona w końcu znaleziona :)
teraz tylko przypomnieć sobie więcej szczegółów reszty gier
ta 3 gra to nie jest Karateka . Grało się tam takim karateką w białym kostiumie i się kopało .Ona nie była do przejścia ciągnęła się w nieskończoność

o i od razu przypomniała mi się następna gra .Gralo się w takim zamku i się zbierało klucze którymi się otwierało drzwi .Klucze miały taki kolor jak drzwi
30-05-2012, 16:17 03
3 to może chodzi Ci o Hokuto no Ken? Link Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

co do reszty to póki co nie mam pojęcia :)

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
30-05-2012, 16:50 44
Tak 3 to jest własnie to super dzięki teraz może 2 hmm koleś miał czarne włosy była to kolorowa chińska gra wiem ze dużo fajnych mapek tam było ale naprawdę więcej sobie przypomnieć nie mogę to była gra przygodowa

5 to było coś o wojownikach chodziło się w takim zamku i można było co rundę grac innym wojownikiem

4 była to strzelanka ona była na 2 graczy
jedyne co z niej pamiętam to własnie takie platformy na które się skakało a w dali widać było takie okrągłe piły ;P
30-05-2012, 19:30 12
(30-05-2012 16:50 44)sebixd226911 napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Tak 3 to jest własnie to super dzięki teraz może 2 hmm koleś miał czarne włosy była to kolorowa chińska gra wiem ze dużo fajnych mapek tam było ale naprawdę więcej sobie przypomnieć nie mogę to była gra przygodowa

5 to było coś o wojownikach chodziło się w takim zamku i można było co rundę grac innym wojownikiem

4 była to strzelanka ona była na 2 graczy
jedyne co z niej pamiętam to własnie takie platformy na które się skakało a w dali widać było takie okrągłe piły ;P

Dragon unit? Sword Master?
30-05-2012, 20:29 33
Dragon unit trafione :D
dziekuje za pomoc

jeszcze te 2 gry mi brakuja :)
jak skojarze cos wiecej to od razu napisze
Odpowiedz