Odpowiedz 
szukam :)
17-01-2016, 15:42 31
szukam :)
Hej szukam gry adventure Island 2 lub 3 na jakich dyskietkach je znajdę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2016, 19:34 19
RE: szukam :)
Piszesz, że masz do sprzedania te gry, więc myślę, że wiesz, na jakich kartridżach (dyskietkach) mogą one być. Ja na przykład miałam Adventure Island 3 na kartridżu z napisem Super Game Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link., w mojej kolekcji. Jednak lepiej uważać na gry z taką nazwą, nie wiem, czy inne gry mają taką nazwę. Znalazłam w Internecie jedno potwierdzenie - 3 in 1 Super Game to Adventure Island 1, 2 i 3. Jednak dalej lepiej być ostrożnym. W Internecie jest na przykład kartridż Super Bros 9 ze zmienioną grą Adventure Island 2 na taką, w której kieruje się Mario, ale pytanie, myślę, nie było o zmienione wersje. Ktoś miał Super Adventure Island 2, ale niesprawdzone, więc lepiej uważać na takie. Widziałam w Internecie, że Adventure Island 5 to może być Bugs Bunny Birthday Blowout (zmienione), więc lepiej brać pod uwagę sprawdzone kartridże, najlepiej z prezentacją gry na telewizorze lub z możliwością zwrotu gry (chociaż z reguły można zwrócić zakupioną w internetowym sklepie rzecz na pewnych zasadach). Gry na emulator Adventure Island 2 Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link., Adventure Island 3 Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz