Odpowiedz 
Znalezione poszukuje gry!
11-07-2015, 03:56 12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2015 17:00 09 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
poszukuje gry!
Witam wszystkich!
Myślałem o tej grze i jakby ją znaleźć od jakiegoś czasu aż przypadkiem trafiłem na to forum. Rzut kamery był z góry, a sterowało się samochodem, który niszczył wszystko działami, które miał wbudowane. Działa ulepszało się ( chyba w ten sposób )- niszczyło się specjalny samochód, który upuszczał ulepszenie. Z każdym upgradem samochód zmieniał wygląd, ostatnia forma to była taka kozacka niebieska karoseria. Na jednym z poziomów samochód zamieniany był na samolot. Po ostatnim bosie mieliśmy scenkę z wnętrza samochodu. Była to pierwsza gra, którą miałem na pegazusa. Dodam jeszcze ciekawą historyjkę związaną z tą grą. Doszliśmy z tatą do takiego momentu właśnie do levelu z samolotem i mieliśmy tam problem z bosem. Mój tata pracował wtedy na nocki, po jednej z nich wrócił do domu odpalił pegaza i doszedł do tego bosa, a że był bardzo zmęczony to w trakcie ubijania zasnął i jakoś go przeszedł. Specjalnie zapodał pauze zeby mi to pokazać jak już mnie odebrał. :) Mam nadzieję, że ktoś zna ten tytuł gdyż z wielu na prawdę świetnych gier ta była wg mnie najlepsza, a do tego, co może działać na moja niekorzyść, niezbyt popularna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2015, 06:56 56
RE: poszukuje gry!
Czyżby Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.?

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2015, 10:57 06
RE: poszukuje gry!
Tak, to ta gra! Dziękuję bardzo! Jestem w szoku, że ktoś odpowiedział tak szybko i do tego wiedział o którą grę chodzi! Pozdrawiam. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz