Odpowiedz 
Znalezione poszukuje !!!
16-06-2015, 20:29 53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2015 22:34 21 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
poszukuje !!!
Witajcie kojarzycie może taką grę : Biegało się chłopcem jakimś i strzelało z procy zbieralo klucze czy cos podobnego pamietam jak przez mgle , wiem tyle ze na jakiejs skladance byla hmm moze ktos kojarzy sam tytul lub wie na ktorej skladance sie znajdowala ? Pamietam tez ze na tej skladance (dziesiaty raz to samo slowo) byl ten Donki Kong junior i takie cos do ninjy podobnie ninja ale za cholere nie pamietam dalej no nic jezeli ktos kojarzy prosze o tytul :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2015, 21:13 51
RE: poszukuje !!!
Może Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. albo Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link..
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-06-2015, 21:36 26
super robin hood na pewno nie pamietam ta gierke ze zlotej czworki po za tym robin strzela z luku a tamten z procy i chyba ja zdobywal po drodze kurcze takie jakies fragmenty aby pamietam
16-06-2015, 21:39 23
Goonies?

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
16-06-2015, 21:40 40
kurcze ten castle excellent tez to nie jest to czego szukam hmm nie wiem co tu jeszcze podac bo malo pamietam to co jest pewne to byl na skladance z innymi grami i tam tez byl donky kong jr aa i chyba taki niebieski samochodzik co mogl po trzech poziomach jezdzic i skakac strzepki aby wspomnien nic wiecej nie pamietam
16-06-2015, 21:45 02
Ten samochodzik, to zapewne City Connection a szukana gra, to powtórzę - Goonies? :D

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
16-06-2015, 22:27 01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2015 23:13 18 przez DamianXIX.)
TAAAAK !!! o ta gierke mi chodzilo ale wspomnienia chyba mam z innej bo innej ja pamietalem :D WIELKIE DZIEKI jeszcze jakby ktos wiedzial na jakiej skladance wystepowala to bede wdzieczny :D

a kojarzycie gre w ktorej jezdzilo sie samochodem po pustyni ?
Odpowiedz