Odpowiedz 
Znalezione ninja (?)
07-03-2014, 14:43 04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 18:20 34 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
ninja (?)
Ostatnio jak mój brat przyłapał mnie na graniu w "island adventure" nie daje mi spokoju i każe znaleźć grę dla niego, najlepsze jest to, że grał w te gre godzinami a pamięta z niej mniej niż ja, chociaż nigdy w nią nie grałam:P po długich poszukiwaniach na forum kiedy dziesiąty raz zobaczyła tytuł "legend of kage" poddałam sie i postanowiłam założyć osobny temat.

I tu pojawiają się zamglone sceny z których mogę robić mix wielu gier :rotfl:

Był to prawdopodobnie ninja lub koleś w białym kimono do karate, walczył głównie kopnięciami, chociaż nie jestem pewna czy tylko. I teraz, albo zbierał gwiazdki, albo dostawał je za zabicie przeciwników, gdy uzbierał odpowiednią ilość jego strój zmieniał sie na różowy i mega kozaczył xD

Tylko tyle... Chociaż już[/i] nie raz szukałam gier i wiem, ze co niektórzy mają ogromną wiedzę i nawet z małego szczegółu będą wiedzieć co to za gra :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 15:24 27
RE: ninja (?)
Spróbuj może wszystko z "ninja" w nazwie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-03-2014, 16:03 28
Poczekam, może ktoś skojarzy :) mam nadzieje :(
07-03-2014, 16:08 49
Może Hokuto no Ken?

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
07-03-2014, 16:18 31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 16:22 10 przez xLucy.)
Taaaaaaaak! :D Wiedziałam, ze tym białym kimonem to przesadziłam :P w sumie to nawet kilka rzeczy pomyliłam :P Ale brat będzie zadowolony:D
Dzięki wielki :*
07-03-2014, 16:25 45
Nie ma za co, miłego grania. :P Widocznie opis nie był taki zły, skoro się udało dość szybko skojarzyć.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odpowiedz