Odpowiedz 
konsola
27-12-2015, 19:09 22
konsola
Witam wszystkich

Chciałem zaopatrzyć się w konsole podobna do pegazusa z lat 90ych. Mam kilka kartridży min złota piątka i czwórka . Pytanie brzmi czy na tej konsoli mogę odpalić ode kartridże i czy ta konsola jest dobra ?

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2015, 20:37 26
RE: konsola
Tak, ta konsola jest dobra. Nie, nie odpalisz na niej wymienionych kartridży, bo na zdjęciu jest SNES - konsola następnej generacji.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2015, 21:52 53
Dzięki za informacje. Jaką mam.konsole kupić nes ?
27-12-2015, 22:45 49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2015 22:47 17 przez Jaro.)
Oryginalny NES raczej nie wchodzi w rachubę, bo kartridże które masz mają zapewne 60 pinów, a amerykańskie konsole korzystają z 72-pinowych wejść. Natomiast jaką konsolę masz kupić zależy głównie od tego, ile zamierzasz wydać. Najlepszym wyborem będą IQ-502 lub MT-777DX, ale ich ceny sięgają już 400 zł i ciągle rosną. Jeśli będziesz miał szczęście, może uda Ci się trafić na nieco mniej popularną SP-60, ale te są dość rzadkie. Omijaj wszelkie PolyStationy i Funstationy, bo to jest szrot i możesz zapomnieć o odpaleniu na nich Złotej Czwórki lub Złotej Piątki. Jedynymi ich zaletami są cena oraz waga - wyrzucając je do śmieci będziesz miał dość lekkie zadanie :P

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
27-12-2015, 23:47 10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2015 00:01 15 przez kinol28.)
Czy jest możliwość kupienia dobrej konsoli na której odpale owe gry jeśli tak to gdzie ich szukać ?

(27-12-2015 22:45 49)Jaro napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Oryginalny NES raczej nie wchodzi w rachubę, bo kartridże które masz mają zapewne 60 pinów, a amerykańskie konsole korzystają z 72-pinowych wejść. Natomiast jaką konsolę masz kupić zależy głównie od tego, ile zamierzasz wydać. Najlepszym wyborem będą IQ-502 lub MT-777DX, ale ich ceny sięgają już 400 zł i ciągle rosną. Jeśli będziesz miał szczęście, może uda Ci się trafić na nieco mniej popularną SP-60, ale te są dość rzadkie. Omijaj wszelkie PolyStationy i Funstationy, bo to jest szrot i możesz zapomnieć o odpaleniu na nich Złotej Czwórki lub Złotej Piątki. Jedynymi ich zaletami są cena oraz waga - wyrzucając je do śmieci będziesz miał dość lekkie zadanie :P

Czy na tej odpale ode gry

Załączone pliki Miniatury

28-12-2015, 11:00 13
Nie. To jest właśnie wspomniany NES, do którego pasują kartridże 72-pinowe.

Chociaż w dalszym ciągu nie mam pewności, jakiego typu Ty masz kartridże :D

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
28-12-2015, 15:43 33
Złotej Piątki na bank nie ma w wydaniu 72-pinowym, więc można przypuszczać, że chodzi o kartridże "pegasusowe". :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-12-2015, 17:23 26
Kartridże mam do pegasusa...
Odpowiedz