Odpowiedz 
Znalezione kilka gier
09-11-2013, 11:23 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2013 23:10 17 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
kilka gier
przepraszam że tak mało szczegółowo opisuje, ale tylko tyle pamiętam.

1. była to gra platformowa ? widok z boku (profilu), chodziło się ludzikiem z brodą i chyba miało się jakiś mieczyk, nie jestem pewnien ale był hcyba ubrany na biało, w pierwszych etapach gry chodziło się w pomieszczeniu, dało się wchodzić do drzwi i wychodzić, trzeba też było walczyć, i na końcu tej rundy był boss chyba, ale nie pamiętam jaki, druga runda była na zewnątrz, chodziło się po budynkach, lub po ziemi, dało sie do nich wchodzić i chyba były w nich nagrody jakieś.

2. w twoją strone leciały samoloty, dokładnie ty też leciałeś, na początku były jakieś małe, leciałeś nad morzem, po tych kilku małych samolotach był boss, duży jedno płatowiec z kilkoma* silnikami, od strzelał do nas, a my do niego, jak ubywało mu życie to zaczynał się palić tam gdzie dostał, po nim zblizała się do nas wyspa (my do niej xD) z której coś strzelało do nas.

3 i 4.żłówie ninja, ale to były 2 gry, jedną chodziło się etapami, i był widok z boku (wałczyło się raz na moście, i wiem że było coś ze spadającą windą), a w drugiej był widok z góry (lotu ptaka) i dało się wchodzić do kanałów

5. jezdziło się samochodem, widok był z profilu, (boku) było klilka jezdni (podłóżne kreski) nad sobą, na które dało się skakać, w pierwszej rundzie jechało się w dzień, w drugiej chyba w nocy, wiem że czasami można było na drodze spotkać kota, tylko nie pamiętam co się robiło jak się w niego wjechało, i mleko, ono chyba uzdrawiało, i chyba można było się zawracać

6. była to gra typu Galaxian (czy coś takiego) tylko że statki były całe białe (chyba) i wiem że dało się po prawej i lewej stronie przyciągnąć statek wroga, tylko nie pamiętam jak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2013, 11:25 35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2013 11:27 55 przez Vidarr.)
RE: kilka gier
1. Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
2. Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-11-2013, 11:47 52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2013 11:54 10 przez Xevrrer. Powód: Drobne poprawki)
thejar,

ogromne dzięki za gre SKY DESTROYER :), ale ta 1 to nie jest ta, w niej był klimat taki bardziej, chinski (Styl)

i jeszcze szukam:
5. jezdziło się samochodem, widok był z profilu, (boku) było klilka jezdni (podłóżne kreski) nad sobą, na które dało się skakać, w pierwszej rundzie jechało się w dzień, w drugiej chyba w nocy, wiem że czasami można było na drodze spotkać kota, tylko nie pamiętam co się robiło jak się w niego wjechało, i mleko, ono chyba uzdrawiało, i chyba można było się zawracać

6. była to gra typu Galaxian (czy coś takiego) tylko że statki były całe białe (chyba) i wiem że dało się po prawej i lewej stronie przyciągnąć statek wroga, tylko nie pamiętam jak
09-11-2013, 11:53 12
5. Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
09-11-2013, 11:57 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2013 12:00 34 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
6. Galaga. Proponuję zakładać kolejne wątki zamiast robić taką dużą listę, bo się robi zamotane. Albo przynajmniej zaznacz w pierwszym poście które gry są już znalezione.

A 3. i 4., to będą gry z serii Tenage Mutant Ninja Turtles, wszystkie znajdziesz na naszej stronie Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
09-11-2013, 12:06 30
evil, postanowiłem napisać to w jednym temacie, bo gdybym miał do każdej gry zakładać osobny temat, to by się troche zaśmieciło, a chyba lepiej jednak jest to 6 gier w liście.

dzięki wielkie za pomoc w znalezieniu 5 gier, jeszcze czekam na jedną, tą pierwszą
09-11-2013, 12:42 55
Tak. Tylko, że kiedy wątek jest przesadnie rozwinięty, to nie każdy czyta wszystkie posty i nie będzie wiedział, które gry zostały już znalezione a których nadal szukasz. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
09-11-2013, 18:27 31
Eee, myślę, że nie jest tak źle, osoby raczej wolą nie mieć opinii mało spostrzegawczych. Pierwsza gra to może Lupin Sansei.
09-11-2013, 19:11 25
właśnie tej gry szukałem, dzięki
Odpowiedz