Odpowiedz 
jaka przeglądarka internetowa
05-07-2010, 08:56 10
RE: jaka przeglądarka internetowa
W moim przypadku Firefox zajmuje szczególne miejsce - testowałem różne przeglądarki i w każdej coś mi brakowało. Ostatnio prawie przesiadłem się na Operę, ale serwis Youtube nie działa prawidłowo - nie ładuje okienek z filmikiem, trzeba zejść na dół strony i powrócić, by się pojawiło.

A co do Google Chrome... Nie wyprzedzi Firefoxa tak szybko, nie jest on tak zabezpieczony. ;) Poza tym to kolejna aplikacja od Google - monopolu, który pcha się dosłownie wszędzie... ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-07-2010, 20:55 47
ja też siedzę na frajerfoksie, ale czegoś mi w tej przeglądarce brakuje :P sam nie wiem czego. Chyba po prostu niepotrzebnie ją aktualizowałem, najfajniej mi się działało jeszcze na dwójce. Teraz jest jakoś zmyślnie. I te dodatki nielogicznie się instalujące, czasem jest kilka wersji tego samego dodatku, zamiast aktualizować, to instalują się kolejne wydania, trzeba zaglądać do dodatków, bo trochę to zaczyna zamulać przeglądarkę po pewnym czasie. No ale trudno, póki co nic lepszego nie ma.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-07-2010, 21:18 01
Moim faworytem jest Google Chrome, bo ta przeglądarka jest szybka i wygodna.
05-07-2010, 22:52 51
(05-07-2010 21:18 01)matix14x napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Moim faworytem jest Google Chrome, bo ta przeglądarka jest szybka i wygodna.

... i niezabezpieczona... ;) ^^
18-07-2010, 23:42 17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2010 23:43 29 przez rogerto9.)
Jeśli mam wybierać między Google Chrome a Firefoxem wybieram Foxa, mam ten sentyment do niego ;). Na pewno zauważyliście, że Fox zmienia się z każdym update'm moim zdaniem na lepsze. Teraz gdy dodali nowe możliwości staje się naprawdę wygodny w obsłudze. Posiada większą wydajności, lecz odczułem że znacznie mniejszą niż Chrome. Jednakże pod względem bezpieczeństwa Firefox pnie się w górę a Chrome gdzieś tam kuśtyka w tle. Fox posiada wiele ciekawych Motywów, Wtyczek itp. (...) itd itd. Długo by można opisywać Mozillę bądź porównywać ją do Chrome. Myślę, że jednak Mozilla jest godniejszym uwagi produktem, co nie znaczy, że Chrome to jakiś badziew czy Bóg wie co. To tylko moja opinia nie każdy musi się z nią zgadzać ;).
19-07-2010, 08:55 20
Przesiadłem się na FF (wtedy wersja 2) z IE 6 wiele lat temu. Najbardziej przydatnymi opcjami były chyba karty i fakt, że jak wystąpił błąd połączenia, to w pamięci zostawał napisany post i nie trzeba było strugać od nowa. Czasem czytam, że ta przeglądarka dodała to, a ta to, ale... nie chce mi się zmieniać ;) Nie jestem netofilem, nie potrzebuje wiele, nie chce mi się sprawdzać 30 przeglądarek, wolę spędzić czas np. na graniu ;)
01-07-2018, 16:33 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2018 14:21 22 przez Cytryn. Powód: Nowe informacje (post będzie oznaczony jako "nowy").)
Ja na swoim PC używam zazwyczaj Mozilla Firefox. Mam też Internet Explorer, ale wygodniejsza jest dla mnie Mozilla, bo po prostu jestem do niej jakby to powiedzieć przyzwyczajony. Mam też na swojej Mozilli np. Adblock, czyli program do blokowania reklam. Polecam ją. A jeżeli chodzi o przeglądarkę, jaką mam na swoim telefonie to jest to opera mini:P
01-07-2018, 19:35 26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2018 19:38 09 przez jeruka9.)
Tylko Firefox. Wtyczki , dodatki, obsługa, wygląd dla mnie nr1 od lat B)
Wiem co mówię bo testowałem też Operę , Safari a nawet IE 8 .
Jedyna prawdziwa konkurencja dla Firefoxa to poza Google Chrome przeglądarka Yandex.
Jest jeszcze Midori ale nie umywa się do Mozilli.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
02-07-2018, 12:49 18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2018 12:49 31 przez magdakowalska48@gmail.com.)
Tylko opera bo szybkie wybieranie, zakladki. wtyczki z chroma.

Gram, więc jestem
Odpowiedz