Odpowiedz 
Zadyma na ekranie 3vs3 i więcej
04-04-2014, 11:44 19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2014 11:49 21 przez PegazusMaster.)
Post: #1
Zadyma na ekranie 3vs3 i więcej
Hej. Tu podajemy gry, w których dzieje się duża akcja na ekranie ( walczy w czasie rzeczywistym 3 i więcej postaci z drużyny na raz przeciwko zmasowanej grupie przeciwników)JRPG - Radia Senki.
W tej grze z czasem bierze udział kilka postaci sojuszników, które kontroluje komputer (początkowo jest tylko gracz i jego kumpel). Walki dzieją się w czasie rzeczywistym postaci toczą ciekawe boje z licznymi przeciwnikami. Walka wygląda jak w Zeldzie.


Podawajcie więcej gier, w których kojarzycie takie grupowe nawalanki. Tylko pamiętajcie minimum 3 postaci muszą być po stronie gracza, a akcja musi się dziać w czasie rzeczywistym, a nie turowo jak w Final Fantasy. Nie chodzi tu tylko o RPG, ale o samo występowanie walk, w których walczy po stronie gracza 3 i więcej postaci. Mogą być bijatyki itp. gry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 13:37 30
Post: #2
RE: Zadyma na ekranie 3vs3 i więcej
Ninja Baseball Batman :) a z nieturowych erpegów to po najlmniejszel linii oporu dwie ostatnie części The Elder Scrolls czyli Oblivion i Skyrim.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 21:13 40
Post: #3
RE: Zadyma na ekranie 3vs3 i więcej
Jest świetna gra, w której walczy wielu graczy na jednym ekranie i można wybierać, którą postacią się kieruje, jest to Tsuppari Wars. Łatwo przeoczyć tę grę, ponieważ z początku wygląda jak walka versus mode, jednak po pokonaniu przeciwnika w takim trybie walki przejmuje się kawałek terenu i gra zmienia się w grę strategiczną i beat'em up, w którym kieruje się potyczkami między gangami. Walki potrafią zaskoczyć zmienną scenerią i muzyką (czyli trudno wyczuć, który utwór i które tło będzie w kolejnej walce). Podczas walk wydaje się, że działa jakaś zasada prawdopodobieństwa - np. jak ma się podobną liczbę jednostek, co grupa wroga, to po walce przeważnie okazuje się, że obie grupy - playera i komputera - poniosły podobne straty. Mimo, że gra jest w języku japońskim, można się po jakimś czasie zorientować w zasadach organizacji walk, typu, że np. dany rewir nie może zawalczyć dwa razy z tym samym rewirem w jednej turze. Można również zorientować się, że w grze wybiera się, czy chce się zdecydować na walkę, czy ma przejąć turę komputer, wybiera się również rozstawienie liczby osób w gangu na wybranym terenie. Zdarzają się też walki typu versus mode, z początku wydają się bardzo trudne, jednak da się znaleźć na nie sposób, co jest przydatne, ponieważ walka tego typu jest ograniczona czasowo, a przy kolejnej walce postacie mają uzupełnioną energię. Forma walk typu versus mode jest dobrze zrobiona, ponieważ walka nie powinna mieć jakiś skomplikowanych strategii koniecznych do pokonania wroga, bo trzeba szybko zdążyć pokonać przeciwnika w jednej turze. Wyjątkiem są główni przywódcy gangu komputera o dużej liczbie jednostek energii, których nie dałoby się pokonać w jednej turze. Im nie uzupełnia się całkowicie energia po każdej turze.

Inną grą tego typu jest City Adventure Touch: Mystery of Triangle. Co prawda w zespole bohaterów jest dziewczyna, która nie potrafi walczyć, jednak należy ona do bandy playera, dzięki czemu są trzy osoby w składzie. Gra nie ma fabuły i trudno zorientować się w celu rozgrywki. Wydawać by się mogło, że jak są bardziej zmechanizowane czy robotyczne typy wrogów, to się idzie w dobrą stronę, jednak to za mało żeby przejść grę. Można zabrnąć daleko, a i tak okaże się, że przy próbie kontynuacji po skuszeniu zaczyna się od samego początku gry, a o nowym passwordzie można tylko pomarzyć. W grze jest sklep, w którym można kupić pada i kilka innych rzeczy, postacie mogą rzucać piłkami baseballowymi, gra jest po japońsku.

Oczywiście warto jeszcze wspomnieć o grze North and South. Dowodzi się w niej różnymi pojazdami, jednostkami sił zbrojnych i żołnierzami dysponującymi różnymi broniami.

To tyle, najlepiej byłoby znaleźć jakąś grę typu Little Fighters, ale ja nie znam tego typu gry na nes, jak ktoś znajdzie grę w tym typie, to może napisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2014, 23:14 02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2014 23:22 34 przez PegazusMaster.)
Post: #4
RE: Zadyma na ekranie 3vs3 i więcej
@SebaSan:
Ninja Baseball Batman to nie pegasusy, ale zapowiada się niezłe cudo. Skyrimy i reszta to już totalnie nie pegasusy.

@Ferret:
Nie znam sprawdzę sobie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pegasus złom a może coś więcej? jeruka9 6 182 03-06-2019 23:10 39
Ostatni post: M'cin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości