Odpowiedz 
Xexyz
04-05-2010, 19:24 40
Post: #1
Xexyz
Xexyz

[Obrazek: xexyzs.jpg][Obrazek: xexyzg.jpg]
Pod tym enigmatycznym tytułem kryje się ciekawa platformówka, w której poruszamy się gostkiem a wdzięcznym imieniu Apollo. Fabuła nie jest szczególnie oryginalna, bo na początku dowiadujemy się od wróżek (elfic?), że... musimy uratować ich królową uwięzioną w mechanicznym zamku. Cóż nikt nie mówił, że życie bohatera nie jest monotonne. Większego wyboru jednak nie mamy, wyruszamy więc w podróż po baśniowej krainie opanowanej przez złe mechaniczne stwory.

W czasie naszej przygody przyjdzie nam walczyć z całą masą przeciwników, nie są oni jednak szczególnie wymagający. W dodatku mamy szeroki wachlarz broni i dodatków, które możemy kupić u przychylnie nam nastawionych mieszkańców baśniowej krainy. Tak, kupić, bo oprócz punktów zdobywamy tutaj walutę pozostającą po zabitych wrogach Do sklepów wchodzimy przez rozsiane gęsto po planszy drzwi, przez takie samo drzwi wchodzimy do pomieszczeń z minigierkami, specjalnymi przeciwnikami do pokonania oraz do kryjówek mieszkańców od którzy udzielą nam przydatnych informacji.

Do plusów gry można zaliczyć miłą dla oka grafikę, dużą ilość broni i dodatków oraz przede wszystkim ciekawy klimat. Minusy to trochę powolne tempo gry i, dla niektórych, niski poziom trudności.

[img][/img]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2010, 12:42 49
Post: #2
RE: Xexyz
Mi gra bardzo przypadła do gustu, ciekawie się gra dobrym pomysłem jest masa dodatków i broni które możemy sobie ustawić jak chcemy.
W grze przemiarzamy różne światy, jednak pomysł jest ten sam, trzeba w każdym świecie dostać się do mechanicznego zamku i odbić królową, jednak by tam dojść trzeba np:
w pierwszym etapie zdobyc gwiazdkę zabijając wroga ukrytego za sekretnymi drzwiami
w drugim: uratować 3 duchy czy tam wróżki jeziora więc nudno nie jest :P

Ogólnie gra jest dobra i warto zagrać, polecam:P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości