Odpowiedz 
Witam wszystkich
10-03-2010, 04:19 24
Witam wszystkich
Witam wszystkich na tym forum.

Jestem fanem „Pegasusa” dokładnie od 22 grudnia 1991 roku, bo taka data sprzedaży, jest na rachunku za moje pierwsze MT-777DX.
Działa zresztą do dnia dzisiejszego B) , a jedyne, co było w nim wymienione, to wewnętrzna płytka jednego z padów. Tylko środek, ponieważ zależało mi na zachowaniu oryginalnego wyglądu, a jedyny pad, jaki mi się wtedy udało dokupić, był czerwony i miał jakoś niewygodnie umieszczony kabel (tak z boku :P ). Na szczęście wnętrzności były identyczne.

„Pegasusa” Używałem regularnie z 10 lat, zanim ustąpił miejsca PC-towi i nowszym konsolom. Jednak nie tak dawno temu, w rozmowie ze znajomymi padł wątek właśnie takich „oldschoolowych” zabawek. Postanowiłem, więc go „odkopać” no i się zaczęło. Od ostatnich kilku tygodni nie ma dla mnie innego sposobu na spędzanie wolnego czasu, jak gra na „Pegasusie”. Nawet Żonę, (która też zresztą miała kiedyś „Pegazika”) udało mi się w to wciągnąć. Zaraziłem się do tego stopnia, że nawet kupiłem ostatnio fabrycznie nowego „IQ-502” z pistoletem B) , (którego nie miałem i zawsze od kogoś pożyczałem :zawstydzony: ) tak żeby poczuć się, choć przez chwilę jak 10 latek znajdujący pod choinką nową konsolę :impreza: .

Mam nadzieję, że znajdę na tym forum takich samych "maniaków" (albo jeszcze większych) i będę mógł się wymienić poglądami na temat różnych gier. Dodam jeszcze, że interesują mnie tamte gry, ale tylko i wyłącznie na konsoli. Na komputerze :diabeł: nie mają dla mnie, w ogóle klimatu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2010, 07:50 23
RE: Witam wszystkich
Witaj!!! Wiele jest tu do napisania więc masz pole a raczej forum do popisu. Tym bardziej że pokazałeś że już na wstępie masz coś do powiedzenia. Oby tak dalej, pozdrawiam ;)

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-03-2010, 08:36 07
Witaj w tych stronach :D A maniaków tu jest więcej niż może sie wydawać:D Pozdrawiam :P

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
10-03-2010, 10:07 12
Witaj maniaków ci u nas dostatek, ale i tego przyjmiemy z otwartym sercem:D

[img][/img]
10-03-2010, 15:33 35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2010 15:41 01 przez PegazusMaster.)
Nareszcie prawdziwy pegazusowy CFANIAK (Maniak) Witaj maniaku. Ja zapewniam jestem większym mam również ten sam model pegazusa, którego kupiłeś w 1991 i gram w niego sporo w różne hiciory ostatnio bawię się w przechodzenie całych gier i sobie zapisuje, które przeszedłem w dzienniku pomimając fakt, że w większość jakie istnieją już grałem, a wiele wiele z nich przeszedłem. Dostarcza to mnóstwo zabawy. Ostatnimi dniami bawię się w Gun Naca na poziomie expert i mam mały problem z poziomem 4. Naprawdę fajnie, że jest kolejna osoba, która ma pegazusa i gra w niego, a nie tylko pisze o czymś tam na forum o pegazusie, a grach i graniu praktycznie wcale - takich dla mnie to już jest za dużo tym bardziej się cieszę, że wpadłeś na to forum, bo osoby nieinteresujące się pegazusem piszące na forach o pegazusie to już jest plaga :P
10-03-2010, 15:58 04
Witaj, kolego, witaj! Rozgość się w naszych skromnych progach i zostań na długo! :)

Za duża Sygnatura :( - Potak
Jak ją zmniejsze to nic nie będzie widać : P - Pacek
Ale nie będzie rozjeżdżać nam forum! :D- Potak
Ale za to jaki zrobi efekt ; )
10-03-2010, 16:53 37
witaj i baw się dobrze :)
04-06-2010, 20:17 18