Odpowiedz 
Witam wszystkich!
05-10-2011, 20:51 44
Witam wszystkich!
Nazywam się Wiesław i moją pasją zostały gry na pegasusa ponieważ tylko one potrafiły wywołać we mnie tyle emocji. Trafiłem tu przypadkiem szukając gry Robocop 3 zresztą bardzo udanej. Niemniej jednak bardzo zainteresowała mnie informacja o tym, że orgnizujecie tutaj turnieje TMNT!!!!!! :O Mam nadzieję, że znajdę tutaj kogoś komu nie będę musiał prać tyłka :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2011, 20:54 07
RE: Witam wszystkich!
Czy przekleństwo w Twoim awatarze ma czemuś służyć? Bo zasadniczo nie różni się niczym niż gdybyś umieszczał je w postach.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2011, 21:21 32
Cześć p*zdo :P
06-10-2011, 09:14 27
Rozumiem, że ludzie tutaj nie przeklinają czy po prostu nie mają tyle lat żeby mama im na to pozwoliła?
Chyba źle odebraliście mojego awatara, tzn. nie ma on wymowy ofensywnej (co widać po sympatycznym wyrazie twarzy). A że występuje tam najgorsze słowo jakie można znaleźć w piaskownicy (chyba tak było za "moich czasów") i razi ono wasze delikatne umysły to może postaram się poszukać czegoś innego.
06-10-2011, 09:25 47
Może po prostu mamy tyle lat, że już zdążyliśmy poznać nieco więcej słów i nie musimy używać przekleństw w każdej sytuacji. Nie mam nic przeciwko, jeśli przekleństwo ma dodać zdaniu dynamiki, lub podkreślić emocje autora, ale użycie go w taki sposób, w jaki Ty to zrobiłeś jest zbędne, dziecinne i po prostu głupie :) ale rozumiem - chciałeś pokazać, że Tobie "już mama pozwoliła" takich słów używać, ale jeszcze nie powiedziała w jakim celu :P

I nie ma się co napinać, nie każdy lubi patrzeć na takie teksty.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

06-10-2011, 10:39 28
A może po prostu udawanie dorosłego jest dziecinne?
I to nie ja się napinam (mnie dupa nie boli z powodu czyjegoś awatara), zresztą jakbym chciał to wcale nie pisałbym tutaj postów. I w sumie nie zamierzam więcej nikomu nic wyjaśniać ani kłócić się z adminem upadającego forum (widzę, że i tak nie mam tu czego szukać). Nie wiem czy nie wychodzisz z domu czy wszyscy zwracają się do Ciebie per milordzie. Na razie i żyj dalej w swoim świecie bez przekleństw.
06-10-2011, 10:54 04
Pozwoliłem sobie usunąć Twój wulgarny avatar. Nie będę z Tobą dyskutował na takim poziomie, wybacz :P

Wiele osób, którzy mnie otaczają w "moim świecie" pije, kradnie, rzyga koło ławki kiedy wracam z roboty. Ale jakie to ma znaczenie dla mojego zachowania wobec innych, nie wiem naprawdę. :P Widocznie mój świat jest bardziej nielogiczny niż Twój.

06-10-2011, 17:05 11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2011 17:06 25 przez Wiedźma.)
Cześć Wjesiek ;) To po pierwsze

Po drugie
TedwA napisał(a):Rozumiem, że ludzie tutaj nie przeklinają czy po prostu nie mają tyle lat żeby mama im na to pozwoliła?

Istnieje coś takie jak Nietykieta czyli zbór zasad przyzwoitego zachowywania się w internecie Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

A po trzecie mam nadzieję że mimo wszystko będziesz do nas częściej zaglądał ;)
07-10-2011, 18:17 43
Ja się chyba domyślam kim ten wiesio jest... ale może przemilczę to by nie wywoływać żadnych awantur.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odpowiedz