Odpowiedz 
Witam Wszystkich :)
21-09-2015, 15:15 22
Wink Witam Wszystkich :)
Witam serdecznie. Jestem Sebastian i mam 22 lata. Na pegazusie grałem jak miałem 5-8 lat. Potem też trochę grałem ale już nie na IQ-502. To były piękne czasy dlatego chciałbym do nich wrócić i zamierzam odświerzyć kolekcję gier. Te na PC to nie to samo jednak..

O postępach będę was informował :)

Chciałbym żeby moje dzieci przekazały ją swoim dzieciom ;)
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2015, 16:12 54
RE: Witam Wszystkich :)
Witam na forum. Mam nadzieję, że Ci się uda zbudować kolekcję na nowo i zarazić pasją dzieci. :P Powiem szczerze, że to drugie może być trudne. Co prawda sam potomstwa nie mam, ale w rodzinie już jest trochę bachorów w wieku mniej więcej takim, w jakim ja byłem grając po raz pierwszy na Famicomie i niestety przekonanie któregokolwiek do tych "starych" gier nie jest łatwe. :P

Nie chodzi o grafikę, która już dzisiaj wrażenia nie robi, ale bardziej o poziom trudności i samo podejście do grania. Dzisiejsze dzieciaki mają na tabletach czy w internecie gry, które nie wymagają tyle zręczności i treningów, co te "nasze". Czasem się nawet sam zastanawiam patrząc na te dzieci jak to było, że mieliśmy tyle samozaparcia żeby wiele z tych gier przechodzić (a przynajmniej opanować w jakimś tam stopniu) w wieku sześciu, siedmiu lat. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-09-2015, 19:18 33
No cóż, próbować warto. Zapraszamy i miłej zabawy :>
04-10-2015, 09:35 36
Witamy i zapraszamy i oby Ci sie udalo :)
Odpowiedz