Odpowiedz 
Wielka tragedia. Katastrofa samolotu prezydenckiego 2010.04.10
10-04-2010, 09:57 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2010 10:03 01 przez Evil.)
Wielka tragedia. Katastrofa samolotu prezydenckiego 2010.04.10
Stałą się rzecz najgorsza jaka mogła się stać. Lech Kaczyński z żoną, oraz elita polskiej polityki zginęła w wypadku lotniczym niedaleko lotniska w Smoleńsku. Zginęło łącznie 132 osoby. Nikt nie przeżył... Jedyne co można powiedzieć to:
Wieczny odpoczynek, albo Xристос Bоскресе...

Смотришь в книгу, видищь фигу :)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2010, 09:59 56
RE: WIelka tragedia...
przenoszę, bo nie bardzo mi pasowało między spamerskie wątki w dziale reszta. Jak ktoś chce postawiać wirtualnych świeczek, albo się ponapinać, to niech sobie daruje. Sprawa wymaga powagi, a ofiary szacunku.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
10-04-2010, 10:04 26
RE: WIelka tragedia...
Cóż mogę powiedzieć... Zginęła śmietanka PiS-u... Trudno im się będzie pozbierać. A burza w sejmie będzie trwać długo... To naprawdę straszna tragedia... Domyślałm się, że na całym świecie będzie o tym głośno... Takie rzeczy się nie zdarzają :(

Za duża Sygnatura :( - Potak
Jak ją zmniejsze to nic nie będzie widać : P - Pacek
Ale nie będzie rozjeżdżać nam forum! :D- Potak
Ale za to jaki zrobi efekt ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-04-2010, 10:07 28
RE: Wielka tragedia. Katastrofa samolotu prezydenckiego 2010.04.10
a co za różnica z jakiej partii byli? Zginęła najważniejsza osoba w państwie, oprócz niej blisko setka innych. A ten pisze o burzy w sejmie. Na to jeszcze przyjdzie czas.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

10-04-2010, 10:15 23
Mówi się o politykach, a zginęło również jeśli się nie mylę 3 biskupów... A może to jakiś zamach "terrorystyczny"??

10-04-2010, 10:18 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2010 11:12 20 przez Evil.)
po co prowokujesz dyskusję w tą stronę, skoro nawet jeszcze nie wiadomo ile osób zginęło. Ja tego nie mogę ogarnąć rozumem, że ludzie, których codziennie się niemal oglądało i którzy (chociaż tego nie chciałem) reprezentowali nasz kraj zginęli, a tu już teorie o zamachach, ech.

10-04-2010, 10:21 49
Nie prowokuję, to było takie lekkie rozmyślenie. Ale też dziwne, że akurat na wyjazd do Katynia to się stało(ale dobra koniec tematu). Lepiej być razem w żałobie, a nie się kłócić...

10-04-2010, 10:25 43
To nie był żaden zamach, chociaż wiem że nic nie jest pewne. Ale przecież mówią cały czas że to przez mgłe, że samolot leciał nisko, że miał kąt przechylenia nawet 45 stopni, że zarył lewym skrzydłem w ziemię... Porzućmy te teorię o zamachu

Kiedy człowiek napotyka siłę, której nie może pokonać, to zamiast niej, niszczy sam siebie
10-04-2010, 10:27 40
Zamach, czy nie zamach.. Zginęło mnóstwo ludzi, a wśród nich przecież para prezydencka.
Szczerze, to współczuję też ich córce. Straciła obydwóch rodziców, eh..
Katastrofa.
10-04-2010, 11:14 01
Nie jestem w stanie tego pojąc, cały czas jestem w szoku...Też nie przepadałam za prezydentem, ale nie zasłużył na taką śmierc, nikt z tych ludzi nie zasłużył...Bardzo współczuję rodzinom tych osób
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości