Odpowiedz 
Wasz ulubiony bohater w grze Pegazus Nes
31-05-2015, 18:24 51
RE: Wasz ulubiony bohater w grze Pegazus Nes
1.Mario - Świetny i zabawny gościu z wąsikiem. :D
2.Mega man/Rockman - Świetny android, pokona prawie wszystko!
3.Bill - Niesamowity żołnierz, świetnie strzela.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2016, 13:36 11
Minęło dużo czasu, więc mój ulubiony bohater się zmienił. Aktualnie Mario i Luigi to moi lubiani bohaterowie, którzy byli, są i prawdopodobnie będą naprawdę fajni:).
13-03-2016, 22:33 17
1. Gostek z IA
2 .Mario
3. Dizzy-Denzil
13-03-2016, 23:34 31
Cytat: 1. Gostek z IA

Hmmm? :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-03-2016, 23:50 27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2016 23:52 15 przez PegazusMaster. Powód: Drobne poprawki)
Poza prawie -" samouwielbieniem " ( w sensie, że mam avatar KEN z SF2010) to mam kilka postaci w grach, które lubię jako formy maskotek, pluszaków, zwierzaków - że tak to nazwę.

1 Kot z rozerwanym uchem z TINY TOON. Dla mnie numer 1. Ta postać jest genialna. Uwielbiam go za to jak wygląda - jak zaniedbany biedny kociur, który potrzebuje, żeby ktoś się nim zainteresował.

2 Taz-Mana z TINY TOON - Obraca się i ma zwariowaną minę nim kolejny raz zacznie się obracać zupełnie tak jakby jego żywotem było nieustanne obracanie się.

3 Dziada odbijającego się na lasce - DUCK TALES. Tak sprawny dziadu budzi podziw nawet jeśli jest kaczką.

4 Chomiki/Wiewiórki z Chip&DALE - Zwinnie śmigają po kuchni i domu dobrze operując przy tym znalezionymi towarami. Po prostu małe skaczące zwierzaki próbujące przeżyć w domu człowieka - wydają mi się OK.

5 Mario i Luigi - Wydają się śmiesznymi typami lubiącymi dobrą zabawę. Chodzą po różnych miejscach, wchodzą do różnych dziur, wychodzą z nich. Ciągle czegoś szukają.
28-01-2018, 18:34 02
(13-03-2016 23:34 31)Evil napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Cytat: 1. Gostek z IA

Hmmm? :P

Te IA, to pewnie znaczy Island Adventure czyli Adventure Island. Po prostu tak napisał:P.

A co do tego jakie ja lubię postacie na pegasusa to na obecną chwilę są nimi:

-Mario i Luigi
-Kunio Kun
Odpowiedz