Odpowiedz 
Urodzinowa aktualizacja - 3 sierpnia 2015
03-08-2015, 00:06 51
Urodzinowa aktualizacja - 3 sierpnia 2015
jak w temacie, komentujcie :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2015, 13:50 46
RE: Urodzinowa aktualizacja - 3 sierpnia 2015
[Obrazek: zk3g9u.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2015, 14:15 45
7 lat istnienia stronki... cóż, niezły wynik (szczególnie uwzględniając jej, że tak to nazwę, samowystarczalność;P). Oby tak dalej i jak najdłużej:)

Co do mojej aktywności, to różnie bywa niestety, akurat ostatnio trochę więcej czasu miałem, to się pograło, a że pewne tytuły bądź przykuły na dłużej, bądź w inny sposób zainteresowały (nie koniecznie pozytywnie), to się przy okazji coś naskrobało. Postaram się czasem dalej coś podsyłać, ale nie mogę obiecać, żeby to było regularnie. Sami zresztą chyba wiecie, że nie zawsze jest czas czy ochota, nawet na gry.

Co do innych tekstów, to bardzo dobre IMHO, fajnie napisane, gier nie znałem, co trza będzie nadrobić. Tylko czy te Aa Yakyuu coś tam aby nie za wysoko ocenione (wyjaśnię w osobnym wątku)? Ale rozumiem oczywiście, że to subiektywna ocena.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-08-2015, 17:06 27
Będę monotematyczny i powiem, że nie ma obiektywnej oceny :) Fajnie, że nazbierało się rzeczy na dużą aktualkę :>
05-12-2015, 17:37 48
Nie odpowiada mi samo odsyłanie do strony autora Sira Ababola w recenzji gry. Lepiej, kiedy fabuła jest opisana w jednym miejscu razem z recenzją, zamiast sprawiać, żeby czytelnicy szukali obcych stron, jeszcze w obrębie strony szukać odpowiedniego akapity, w ogóle utrudnienie jest z tym szukaniem. Może i jest z korzyścią dla autora wspominanie o stronie, według mnie jednak lepiej byłoby opisać fabułę własnymi słowami, nieco inaczej niż na stronie, albo wcale o niej nie wspominać. Opis mógłby być bardzo podobny, bo to w końcu tłumaczenie. Można byłoby odesłać do strony po opisie wątku związanego z grą. Właśnie, do tego na stronie nie jest przetłumaczona fabuła na język polski. Ja na przykład w Sack of Flour nie kazałam szukać w komentarzach przy filmie z gry informacji o pustych "pokojach", w których powinni być główni wrogowie. Opisałam sprawę. Czekam na kolejne recenzje.
Odpowiedz