Odpowiedz 
Ulubione gry nie z pegasa/nesa.
22-07-2010, 09:53 34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2010 09:54 04 przez michaloxs.)
RE: Ulubione gry nie z pegasa/nesa.
PSX-
Metal gear solid-Żeby więcej takich ggier było bo to cud od boga. Ma taką fabułę jakiej najlepszy film akcji nie ma.
Gran turismo1i2
resident evil (seria)
PS3
ratchet & clank (seria)
killzone 2
Littlebigplanet
COD 4-na PS3 bo nie umiem strzelać myszką
MGS4-wiadomo za co
PSP
MGS: PO
MGS: PW
Tekken: DR
LBP
Killzone:liberation
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2010, 11:14 53
Xbox 360:
Gears of war 2 - gra miazdzy i lamie konczyny doslownie i w przenosni
Halo 3 - tez swietna gra polecam przez multi
Forza motorsport 3 - fajna scigalka
Gears of war
GTA 4
Assassins creed

PS2:
GTA SA - zdecydowanie najlepsza gra na ps2 i jedna z najlepszych w historii
GOD OF WAR
GOD OF WAR 2
Killzone
black
24-08-2010, 15:46 39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2014 02:34 02 przez SebaSan1981.)
Dobry temacik. No to i moja Toplista jak najbardziej aktualizowana i obecnie wyglądająca tak:

1. The Elder Scrolls V: Skyrim (PS3)
2. Heroes of Might and Magic II + Price of Loyalty (PC)
3. Chrono Trigger (Snes)
4. Assassin's Creed IV Black Flag (PS3)
5. Heroes of Might and Magic III (PC)
6. Castlevania Symphony of the Night (psx)
7. Looney Tunes Basketball (Snes)
8. Worms World Party (PC)
9. International Superstar Soccer De Luxe (Snes)
10. Cadillacs & Dinosaurs (CPS)

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-09-2014, 18:47 40
Gry na PC:
- Heroes 3 - fajne było budowanie plansz, stworzyłam własny ocean, gra typowa misjowa też dobra, trudno było się zdecydować na zamek i armię, bo postacie fajne były porozrzucane w różnych zamkach
- Piękna i bestia - bardzo ciekawe misje, niezbyt pamiętam, a szkoda, coś było ze zmywaniem naczyń, zamiataniem, wymyślne bardzo, chyba pierwsza gra na PC, którą przeszłam wcześniej niż brat
- Merlin - zestaw gier logicznych z bajkową, szczegłówą grafiką, oczywiście powtarzanie serii dźwięków, więcej niestety nie pamiętam, ale wspomnę, że kiedyś szukałam źródła, żeby kupić pełną wersję, się nie udało
- Rej Massacre - fajnie było bić rekordy w tej gierce, przy czym lepsze od Kreta, tutaj pamiętam wszystkie misje co do jednej - arkanoid tęczowy, jazda samochodem strzałkami po kolei chyba góra lewo prawo dół, śmieszny przerywnik był, likwidowanie trofeów-głów piłą mechaniczną na zasadzie gry w jajka z wilkiem, puzzle z gier m. in. Pizza Syndicate układane na zasadzie gry w szachy - litery z numerami
- Liero - prościutkie graficznie wormsy, fajne bronie, działo samonaprowadzające i jakaś inna broń, od której można było lecieć do tyłu
- SimFarm - za rozjeżdżanie owiec
- Sim Safari - mimo, że demo, to jakoś się sobie radziło i hodowało fajniejsze, a niedostępne poza danym na początku zasobem zwierzęta
- Sołtys - fajnie, bo z solucją, ciekawe, zmyślne rozwiązania przygodówkowych zagadek, nawiązania do "polskości"
- Skaut Kwatermaster - też ciekawe, przygodówkowe pomysły, nawet bez głosu niezłe, z muzyką i mową to już w ogóle rewelacja, nietypowe rozwiązania zawiłości przygodowych
- X-Decathlon - udana gra, z opcją na dwie osoby, pomimo, że demo to bardzo fajne, niekonwencjonalne zawody sportowe i możliwe (w tym drugim znaczeniu, że w miarę ciekawe, bo czasem był problem, kogo wybrać, większość chyba chciała kangura) postacie do wyboru
- Chaos Island chyba część druga - można było zdobywać armię dinozaurów, chyba niektóre z jajka się wykluwały, fajny motyw
- Hand of Fate 2 - przygodówka point and click, tutaj znowu wciągnęły mnie pomysły, lubiłam wtedy gry przygodowe
- Worms 2 - lubiłam kiedyś tę turową grę zręcznościowo-strategiczną, nie pamiętam, ale chyba bardziej na dwie
- Blues Brothers - na dwie osoby ciekawe, w tym przesuwanie ekranu bez względu na drugiego playera, w pojedynkę też w porządku, podobała mi się prosta, więzienna muzyka, kiedyś się uparłam, żeby to przejść
- Titus the Fox to Marakesh and back - kiedyś lubiłam i długo próbowałam przejść, utknęłam w którejś rundzie, zobaczyłam playthrough
- Archon - były wymyślane zabawy w tej grze: przeskakiwanie lawy przez jednorożca, niektórzy nie mieli cierpliwości do takiego grania, ataki feniksem, dobra grafika, dobrze się grało, na dwie osoby szczególnie
- Mytch - tam na początku chodziły, przesuwając się o jedno pole świnie, to mnie interesowało kiedyś w tej grze, dobrze, że zapisałam nazwę, choć i tak tego momentu nie mogę znaleźć w grafikach, później przychodzili wrogowie, gra była strategiczna
- GTA 2 - misja miała w tej grze fajną nazwę, jakieś radio Zaza czy coś, choć i tak tej misji nie wykonałam, to wciągało mnie w grze niebezpieczne chodzenie po torach, tam elektryka bohatera raziła, gdy za długo stało się na torach, poza tym kierowanie samochodem ciekawe i zabieranie samochodów

Atari któreśtam:
Alley Cat - ciekawe zadania, zbieranie, uciekanie, omijanie, do tego motywacja, by kilkakrotnie przejść grę dzięki scenkom między poziomami trudności w postaci tańczących kociąt w różnej liczbie, zależnie od tych poziomów
Pitfall 2 - z powodu sentymentu, jak u dołu czekała kocica, a właściwie według źródeł to lew, także za motyla zabierającego na początek planszy

Gry online:
Negocjator - chyba jedyna najlepsza gra tego typu (w sensie, że internetowa), a grałam w serię Castle Cat i w kilka przygodówek np. z patyczkowatymi ludzikami, a negocjator to bardzo ciekawa gra, nietypowa, odskocznia od internetowych psychotestów, fajna forma grania, można pozgadywać lub pomyśleć nad rozwiązaniami, szkoda, że nie zrobiono drugiej części

SNES:
Lion King - platformówka ciekawa lub po prostu z sentymentu udana, kiedyś miałam na PC, ale się wyłączała w dość wczesnych momentach, dokończyłam na SNES i podobało mi się
28-09-2014, 06:15 39
A to może i ja dam swoją małą listę:)

God Of War 2 (PS2) No chyba nie muszę mówić za co kocham tę grę:P
Final Fantasy VIII(PS) , X (PS2) , 12 (PS2) . Te 3 części wręcz ubóstwiam . Za grywalność , fabułę , grafikę , muzykę , postacie i za wszystko:)
Metal Slug (Automat :P ) Gierka spoko fajny klimacik:)
Need For Speed : Most Wanted (PS2) - Mimo , że nie jest tak rozbudowana jak Carbon to jakoś mi najbardziej przypadła do gustu właśnie ta część. Zapewne ze względu na pościgi:P
Pokemon Fire Red PL (VBA) - To jest obowiązkowe u mnie na laptopie;P Przeszedłem tą grę masę razy a i tak zaczynam od nowa;P Od małego lubiłem poki (I generację tylko) więc to jest musowe na moim laptopie:P
Heros III (PC) Bardzo fajna grywalność , pamiętam , że Herosa polubiłem odkąd się z nim spotkałem na PS2 (Might and Magic Heroes : Dragonbone quest)
Warcraft 3 + dodatki (PC) Tu chyba nie muszę nic wyjaśniać:)
The Sims 3 :) Wiadomo o co chodzi:) ( nie , nie chodzi mi o zamurowywanie simów itp. tortury :P )
01-10-2014, 17:48 49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2014 17:48 49 przez ferret.)
PC ciąg dalszy
Elasto Mania - ciekawa fizyka w grze, różnorodne misje, a raczej rundy i przeszkody
Motocross - jazda po piaskach i robienie sztuczek
Bump n'Jump - prosta gra platformowa o zbijanu przeciwników, kto więzej razy kogoś "splaśni", chodziło się królikami, była na 2-4 osoby
Zuzel/Żużel - prosta gra, kierowało się elastyczną kreską, był jeden przycisk - skręt, gra na kilka osób, trasa prosta, zamknięta, prawie elipsowata, ćwiczyło się rytm zakręcania na różnych prędkościach
Plane Crazy - o samolotach, z płatków też mam samoloty, ale zabugowane, Plane Crazy mi sie podobało, ale płyta nie chciała instalować później, czułam niedosyt grania w tę grę

Ed 1,2. Jak mogłam zapomnieć: Dizzy Yolkfolk, Dizzy Bubble, Dizzy Magic, Dizzy KwikSnax, Dizzy FastFood (gdyby nie dawne zapiski z gier, to napisałabym Burger). Znalazłam dziennik i widzę, jak kiedyś bardzo lubiłam te gry. Nawet zapisałam, kiedy przeszłam grę, kiedy brat przeszedł i, że jego kolega przeszedł grę. Ja przeszłam np. "Dizzy Yolkfolk" 20. lutego 2003 roku jak byłam chora :P, a 21. brat przeszedł Dizzy Kwiksnax. Napisałam też, że "sprawdziłam, czy na koniec Dizzy Bubbles jest game over". To były czasy.
Poza tym: 102 dalmatyńczyki - lubiłam w to grać, 3D, ciekawe minigry, zdobywanie osiągnięć i odblokowywanie tych gier
Mortal Kombat chyba 2 i 3, jedno to dawna gra, drugie to demo z Animality itp., niepamiętam numerów, ale lubiłam oglądać prezentacje zakońceń walki, trenować specjalne ciosy.
02-10-2014, 20:39 32
Ciężko mi wymienić, ale jeśli ma to mieć sens wymienie tym razem kilka szczególnych gier, w które mogę grać często i gra się w nie głownie z doskoku tak jak w gry na nesa:

Zdecydowanie emulatory automatów. Na nich gry na padzie są niezwykle grywalne i wciągające. Wystarczy parę minut gry dla sporych wrażeń:

BATTLE GAREGGA- techno/trance muzyka i perfekcyjna szczegółowość rozgrywki, wybór samolotów. Bronie, cudowna rozwałka.
Vampire Savoir - Bijatyka z postaciami wziętymi z różnych opowieści grozy.
1941 Counter Attack - Kolejny Shmup. Super dynamiczny i wciągający.
Armed Police Batt Rider - Genialny Shmup na poziomie Battle Garegga.

SNES:

Act Raiser 1, Act Raiser 2 - Lubię w te gierki pograć. Na przemian platformer z strategią (prostą) skrzyżowaną z shmupem. Świetna i wciągająca gra 2 w 1. Bawimy się tutaj w bóstwo, które pomaga różnorakim osadom atakowanym przez potwory m.innymi właśnie jako bohater, który w wersji platformowej przemierza lokacje i pokonuje bossów-postępy w strategiach dają lepsze skille w platformach.

Cyber Knight 1,2 - Moje ukochane podróże kosmiczne i badanie planet w wydaniu JRPG eksploracji z symulacją w kosmosie. Często w te gry gram. Kocham. Gry, muzę, klimat. Obie są spolszczone tym bardziej polecam. Moje gry wszech-czasów.

Super Mario World - Lubię szukać sekretów na mapach mimo, że gre już ukończyłem - ona nadal się nie skończyła. Starczy na naprawdę długo.

Super Ninja KUN - Kocham to cudo platformowe. To się nie potrafi znudzić.

Ninja Warriors - od czasu do czasu fajnie ponawalać się ninjami.

Snes ogólnie uwielbiam na tej konsoli gry posiadają niespotykaną żywotność. Chce się grać i grać. Jest jeszcze wiele, w które lubię pograć z doskosku
Odpowiedz