Odpowiedz 
Znalezione Tytuły dwóch gier
07-12-2014, 12:57 51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2014 13:57 18 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
Tytuły dwóch gier
Witam, szukam tytułów dwóch gier których nie pamiętam. W pierwszej sterowało się rycerzem, chyba miał cep bojowy, byli bossowie i różne poziomy, o ile dobrze pamiętam to wszystko się zaczynało w zamku, potem był las a na końcu była chyba możliwość teleportacji w różne miejsca, jedno z nich zapamiętałem jako długi stół przykryty obrusem w kratkę :) W drugiej gierce sterowało się pociągami, było wiele "eventów" i jeśli się nie mylę możliwość gry w kilka osób.
Proszę o pomoc i pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2014, 15:24 52
RE: Tytuły dwóch gier
Pierwsze może Castle of Dragon Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link., a drugie Robocco Wars Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. być może
07-12-2014, 16:21 28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 16:24 32 przez Baryłka. Powód: Drobne poprawki)
Pierwsza się zgadza! Super jest zagrać w taki stary klasyk jeszcze raz x) Niestety druga to nie ta, ta o którą mi chodzi była bardziej z rzutu izometrycznego, a podczas eventów pokazywały się różne obrazki na cały ekran. Jestem prawie pewny że sterowało się pociągami, ale może pamięć mnie zwodzi i były to jakieś samochodziki czy coś innego, ale chodziło tam raczej bardziej o punkt strategiczny, a celem było jeśli się nie mylę zarabianie pieniędzy i przejmowanie różnych instytucji. Dzięki bardzo za pierwszy tytuł, głównie o niego mi chodziło :)

EDIT
Chyba że ta gierka jest jakoś słabo znana, bo grałem w nią na odtwarzaczu DVD, który miał wbudowane 300 gierek (chociaż dość często się powtarzały i nie naliczyłby w sumie więcej niż 50) i pady w zestawie, ale skoro pierwsza się znalazła to w sumie druga też powinna gdzieś być.
07-12-2014, 17:09 00
Sprawdź a ressha de ikou ale to jest w krzaczastym języku, więc nie wiem czy akurat tego szukasz:P
07-12-2014, 17:52 35
Jeszcze może od razu dodam Super Momotarou Dentetsu Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. i Godzilla 2 Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link..
07-12-2014, 18:19 11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2014 18:20 22 przez Baryłka. Powód: Drobne poprawki)
Wydaje mi się, że to super momotarou dentetsu, miałem parę lat, grałem ostro, a teraz nie mam pojęcia jakbym miał się do niej zabrać, zapamiętałem ją z lekka jako łatwiejszą grę x) Chociaż rzeczywiście, przypomniało mi się, że chyba była w takim języku, bo za nic nikt jej nie rozumiał :) Dzięki bardzo za pomoc, jest jeszcze jedna gierka ale stosując się do regulaminu założę nowy temat. Pozdrawiam!
Odpowiedz