Odpowiedz 
Toxic Crusaiders
25-06-2010, 17:44 58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2010 17:45 13 przez potak.)
RE: Toxic Crusaiders
ja nawet o tym nie pomyślałem by zapisywać kody , teraz jak przeszedłem grę to uznałem że chyba więcej po nią nie sięgnę. Juz w etapie z Kanałami zaczęło wiać niesamowitą nudą, bossowie się powtarzają, mało wrogów, ciągle walimy w jeden sposób. Po przejściu całej, mam do niej niezły wstręt:P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2010, 18:28 22
Ja po przejściu czułem raczej radość, że się udało. Bo gra chociaż, rzeczywiście może momentami przynudzać, jest jednak dosyć wymagająca.

[img][/img]
14-01-2018, 20:53 14
Gra na podstawie animacji. Uroku jej dodają hasła ekologiczne, ujmuje - wiadomo, co. Mało wprawni gracze lub przeciętni zapewne szybko stracą mop - łatwo przestać mieć tę broń, chyba że nie wiem, może jest jakiś sposób, miejsce do uniku wrogów. Chyba też u mnie ta gra była, niewiele pamiętam. Trudno było, gra dla pasjonatów nietypowych, dawnych animacji, trochę grozy w tych postaciach i losach podanych w grze. Może da się wyćwiczyć, jak Super Shreddera i Kleopatrę w innych chodzonych bitwach. Gra do grania o poranku lub później, ale nie za późno, bo mimo łagodzących aurę wywodów krótkich osobniki można poznać straszne. Może zamiast horroru pograć wieczorem. Kiedyś NARC wydawał się bardzo trudny, ale trochę poziom się ustatkował po próbach, może z tą grą też tak być. Nie zrażonym warto spróbować.
23-01-2018, 18:01 23
Gra miała bardzo dobrą muzykę i do dziś pamiętam motyw muzyczny z pierwszego etapu. Dzięki temu wątkowi dowiedziałem się że były jakieś ulepszenia mopa :D Dobrze wiedzieć po tylu latach. Była to moja z 5 lub 6 gra na Pegasusa, którą kupiłem w sklepie Marino we Wrocławiu. Co ciekawe miałem chyba jakąś zhakowaną wersję, bo postać ginęła tylko w kilku miejscach jak spadła w przepaść.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości