Odpowiedz 
Znalezione Terminator 2
19-12-2011, 00:32 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2011 21:58 55 przez m-o-07.)
Terminator 2
Nie wiem czy w dobrym temacie pisze ale interesuje mnie czy ktoś poza mną w to grał?? (po to w sumie się tu zarejestrowałem)

Niestety wszędzie gdzie wpisywałem terminator 2 na pegasusa (nesa) wyskakuje mi ta gra:

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

A właśnie nie chodzi mi o tą wersje tylko całkowicie inną. Powiem co pamiętam na temat tej gry. Pasek życia to była głowa Arniego która z upływem życia zamieniała się w głowę robota. Pierwsza misja (i tu właśnie szok dzięki niemu zapamiętałem tą gre była cut-scenka bardzo dobrze zrobiony około 5 sekundowy filmik jak t1000 zeskakuje z mostu w wielkiej ciężarówce) polegała na uciekaniu przed t1000 na motorze razem z Johnem.

To tyle co pamiętam o tej grze niestety jako że stałem się starszy mój pegasus poszedł dalej w rodzine i tam zaginął a z nim ta gra.

P.S nie moge nigdzie znaleźć screena ani roma. A naprawdę już kilka latek szukam.

P.S 2 jestem pewny na 100000% ze grałem na pegasusie w tą gre.

P.S. 3 jeśli SZUKASZ, to chyba oczywiste, że w dziale "Poszukiwania" :> przenoszę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2011, 17:37 52
RE: Terminator 2
Może chodzi Ci o tą grę:

[Obrazek: terminator2judgmentdaya.png]

Jeśli tak, to jest to gra na konsole Amiga, a nie NES-a/Pegasusa. A to jest dział przeznaczony do poszukiwania gier tylko na Pegasusa.

P.S. Poszukaj w necie lub napisz do mnie PW to pomogę Ci ją znaleźć ;)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-12-2011, 22:05 39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2011 22:05 39 przez SQNISGOOD.)
Dokładnie chodzi mi oto (damn nie pomyślałem żeby szukać jako amiga)

I tu Niespodzianka MIAŁEM TO NA ŻÓŁTEJ DYSKIETCE Z RYNKU NA PEGASUSA. Nigdy nie miałem amigi. Kurde normalnie muszę siorke cioteczna wypytać gdzie mój pegasus

I dalej trzymam się regulaminu bo grałem na pegasusa i jestem pewny na 1000000%

Btw nie bardzo obchodzą mnie poszukiwania raczej jako ciekawostka czy ktoś w to grał poza mną.
20-12-2011, 18:08 15
Albo Cię mocno pamięć zawodzi, albo twój pegasus nie był pegasusem bo nie możliwe jest odpalić 16 bitową grę na 8 bitowej konsoli:P Pewnie miałeś jakąś podróbkę Segi Genesis.

[img][/img]
20-12-2011, 23:32 41
Hehe Iq502 (w standardzie ze złotą czwórką) za oszałamiającą cenę 249 złotych nowy ze sklepu w 1995 lub 1996 kupiony. Gierka z bazarku za szaloną cenę 12 złotych. Z okładką z terminatorem bez podpisu żadnego. Pamięć mam dobrą nawet bardzo dobrą (roku nie pamiętam chciałem PSX ale rodzice kupili mi drugiego pegasusa bo wcześniejszy padł). Także wiem że nie można 16 bitowej gry odpalić na 8 bitach. Ale była to na bank ta oto gra. Jak nikt mi nie wierzy to nie musi. Ale mam nadzieje że ktoś jednak grał w tą część i przyzna mi racje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości