Odpowiedz 
Znalezione Szukam trzech gierek :)
12-04-2012, 19:26 19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2012 13:55 21 przez Evil.)
Szukam trzech gierek :)
szukam i szukam i nie moge znalesc ;/
cala nadzieja w was :)
oczywiscie nie znam tytulow ale postaram sie je opisac
zatem:

1:chodzilo sie kowbojem widok z gory to byla taka strzelanka mial chyba dwa guny z ktorych strzelal chyba byly jakas inne bronie lub power upy a ekran sie przesuwal sam do gory albo sie szlo ale zawsze na koncu byl boss

2:tez widok z gory tyle ze ta gra byla chyba logiczna albo cos ja jurassic park chodzilo sie z typem co dziury rzucal i tam wpadali wrogowie i cos jeszcze sie robilo z nimi chyba ograniczone byly i zawsze plansze byly inne chyba byl nawet bank cos mi swita ze cos z literka Z miala ona zwiazek albo typ wygladal jak Zorro albo bohater mial cos na Z albo mam shiza hehe ale w kazdym razie motyw przewodni stawianie dziur

3:ta gre dostalem jak kupowalem z kolei z ktoregos z pegasusow najproscie ta gre ujac ze to jack i lodyga fasoli ale oczywiscie owa gra miala inny tytul lub byla w japonskiej wersji ale chodzilo sie kolesiem cos ty jackie chan action kung fu i wchodzilo sie po fasoli caly czas pokonujac wrogow a to fasola szla w lewo jak kladka raz chyba w prawo i tak sie te poziomy opieraly nie gralem dalej ale taki byl poczatek cos mi swita ze byly tam tez elementy z porzyszlosci chyba gdzie nie gdzie byly metalowe pierscienie wokol fasoli ali takie tam bzdety tak mi sie wydaje no ale cos z fasola jakas platformowka

tyle tych gier i motywow podobnych ze mozna sie pomylic a tymbardziej na przestrzeni lat prosze pomozcie jak nie wy to juz mi nikt nie pomoze z gory wielkie dzieki salwy armat dla was :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2012, 19:34 20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 19:37 05 przez Hshan.)
RE: Szukam trzech gierek :)
1. Gun Smoke

Trochę nie wiem co tam nagryzdałeś :P
12-04-2012, 20:24 13
jedyne co mi przychodzi do glowy to
3. Jackie Chan action kung fu
12-04-2012, 20:30 40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 20:31 18 przez Hshan.)
(12-04-2012 20:24 13)MiteX napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.jedyne co mi przychodzi do glowy to
3. Jackie Chan action kung fu

Na pewno nie to bo coś tam napisał że ta gra jest chyba podobna do Jackie Chan Action Kung Fu (o ile dobrze zrozumiałem)
12-04-2012, 20:46 46
hmm...
nic innego mi do glowy nie przychodzi:/
to jedyna gra jaka kojarzy mi sie z Jackie Chanem
12-04-2012, 21:21 00
TAK nr 1 się zgadza. :) Dzięki :)
ale reszty dalej nie mam ;/
przypomnę w skrócie:

nr2:Typ co dziurami rzuca czy tam kładzie perspektywa z góry jak Jurrasic Park tego typu widok.

nr3:Kolo wspinający się po dużej kręconej zielonej fasoli (żadne Mario Bros ani Jackie Chan ani mody tym podobne) przynajmniej taki był początek tej gry.

Obie gry mogły być w japońskiej wersji albo jedna nie pamiętam. ;/
Jak nie da rady to trudno ważne ze próbowaliście pomóc :) no ale chociaż jedna się znalazła.
Co jak co ale macie naprawdę fachową obsługę i się znacie na tym :) jak tylko będe mógł polecę was innym :)

P.S Jeszcze raz Sorry za ortografie ah ten pegasus wzbudza tyle emocji że człowiek nie wie co robi i pisze hehehe.
12-04-2012, 21:45 58
Co do trzeciej gry sprawdź: Jumpin' Kid - Jack to Mame no Ki Monogatari :P
12-04-2012, 22:28 47
TAK TO TA GRA DZIĘKI BARDZO :) Zresztą chyba nie ma innej gry w tych klimatach fasolowych :P więc to musi być to. Ważne skojarzenie miałem by na trop naprowadzić :) Jeszcze raz dzięki :)

Jeszcze gra nr2 została jak komuś się będzie chciało albo się przypomni niech pisze w razie co dzięki z góry bo wierze w was :)
13-04-2012, 07:07 32
Gra logiczna, w której się robi dziury, to mi pasuje Lode Runner, ale tam nie ma widoku z góry.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2012, 09:59 09
Hehe no tam też są dziury :P nie no ale w końcu znajdę ale napewno u was znajdę :)
Odpowiedz