Odpowiedz 
Szukam gry
04-11-2010, 23:27 40
Szukam gry
Szukam gierki platformowej. Główny bohater kojarzy mi się z Mario (ale może właśnie przez to błędne skojarzenie nie mogę tej gierki znaleźć :P ). Więc główna postać ma do dyspozycji długi kij i jak się nim uderzało to posyłał z 4 pociski chyba. Mógł chyba na tym kiju wyżej skakać. Na pewno bohater mógł robić z rozbiegu wślizg (i takim wślizgiem właśnie trzeba było w pierwszym poziomie dostać się do Bossa). Na każdym poziomie był jakiś boss (na planszy zimowej pamiętam, że była jakaś babka jeżdzącą na łyżwach). Więcej już nie pamiętam i za nic nie mogę sobie przypomnieć nazwy tej gry także proszę o pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2010, 07:26 21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2010 07:28 41 przez Evil.)
RE: Szukam gry
może Kaiketsu Yanchamaru 3, jest na naszej stronie Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. a z Mario może Ci się kojarzyć, bo była taka piracka wersja, gdzie postać była zmieniona na Mariana, bodajże Mario 14 to nazwali. Sprawdź pod literką m składankę Mario 7 in 1, chociaż ja polecam grać w oryginał :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz