Odpowiedz 
Znalezione Szukam gierki
26-01-2011, 23:19 00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2011 08:19 23 przez m-o-07.)
Szukam gierki
To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się przywitać ze wszystkimi na forum, a więc witam.

Do sedna.

Co do informacji o grze której szukam, to posiadam tylko jakieś strzępki informacji o niej, bo było to cholernie dawno kiedy w nią grałem. To z tego co pamiętam to:

- chyba była to strzelanka
- sceneria była ogólnie rzecz biorąc ciemna
- jedna misja była na pewno w jakichś kanałach, czy coś
- chodziło się bodajże takim jasnowłosym mięśniakiem (tego akurat nie jestem pewien, ale chyba tak było)
- i teraz najważniejsze: w tej grze można było wpisywać kody, ale nie używając liter, tylko takich symbolów, wśród których na pewno był hamburger. Tego akurat jestem pewien :D

No to tyle. Wiem, że tego jest niewiele, ale zawsze to coś. Jeśli komuś coś zaświta to walcie. Wszelkie sugestie mile widziane i cokolwiek, co może mnie naprowadzić na ślad tej gierki ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2011, 08:53 29
RE: Szukam gierki
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-02-2011, 16:09 35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2011 16:14 07 przez niv.)
Witam, to znowu ja. Przypomniałem sobie o kolejnej gierce z mojego dzieciństwa, a postanowiłem, że nie będę zakładał nowego tematu. Znów mam tylko niejasne poszlaki, ale mam nadzieję, że znajdzie się tu jakiś pegazusowy maniak, który również w nią grał, bo była całkiem fajna. Oto co pamiętam:
  • była to strzelanka, z widokiem z boku.
  • do wyboru były 3 postacie: gość w zielonej kurteczce, gość w czarnym garniturze, kapeluszu i z bródką, oraz bodajże starsza kobieta (?). Gość w zielonym miał chyba pistolet, gość w czarnym też pistolet, a ta kobieta coś na wzór jakiegoś kija...? Którym machała i w ten sposób kasowała przeciwników.
  • akcja dzieje się w nocy, a właściwie pierwszy etap dzieje się w nocy.
  • ww. pierwszy etap miał miejsce na dachu jakiejś willi. Kolejny etap zaczynał się, kiedy wchodziliśmy do tej willi.
  • pamiętam też, że od czasu do czasu pojawiał się jakiś policjant w płaszczu, który mógł nas aresztować, i pojawiała się wtedy ikonka kajdanek.

Wiem, że jest tego niewiele, ale może coś się komuś przypomni. Gierka była mocarna, jeśli ktoś w nią grał i pamięta tytuł, będę baaardzo wdzięczny :)
22-02-2011, 17:28 58
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
22-02-2011, 19:24 03
Wielkie dzięki kolego, jesteś naprawdę wielki! Rozpracowałeś dwa tytuły, które najbardziej podobały mi się w dzieciństwie :) Najpierw Power Blade, teraz Lupin Sansei. Za tą drugą jestem Ci szczególnie wdzięczny, bo to przy niej spędziłem najwięcej czasu. Bardzo dziękuję :)
01-03-2011, 19:28 05
To po raz kolejny ja :P Znów przychodzę do was z zapytaniem o gierkę, bo przypomniałem sobie o kolejnej. Oto co z niej pamiętam:

- była to bijatyka
- walczyliśmy na ringu/macie z jednym przeciwnikiem
- była to gra w której do walki używaliśmy kung fu bądź karate
- sterowana postać miała bodajże rude (?) włosy (za to nie ręczę coś mi tak świta)
- na pewno pamiętam że jednym z przeciwników był gruby ciemnoskóry wojownik, który był łysy, miał zielone wdzianko i machał nad głową takim wielkim łańcuchem którym od czasu do czasu walił w gracza
- po wygraniu z jednym przeciwnikiem do walki stawał kolejny

Znów niewiele tego jest, jednak ufam, że sobie poradzicie :) Spędziłem przy niej duuużo godzin, mam nadzieję że teraz znów będę miał okazję by spędzić przy niej co najmniej tyle samo ;)
01-03-2011, 20:20 46
Yie Ar Kung-Fu?

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. <- tu znajdziesz

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
15-03-2011, 17:11 28
(01-03-2011 20:20 46)Evil napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Yie Ar Kung-Fu?

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. <- tu znajdziesz

Taaaak! To to, kurde, jesteś wielki!

Kolejna gra, którą mi przypomnieliście, jesteście wielcy!

Jeśli przypomnę sobie jeszcze o jakiejś gierce i nie będę wiedział jak się nazywała - dam znać :)
Odpowiedz