Odpowiedz 
Szukam Gry!!!
06-11-2010, 12:17 21
Szukam Gry!!!
Witam. Szukam gry na pegasusa w której chodziło się gościem, który miał na ramieniu ptaka( można nim było strzelać) i miał chyba maskę, była też chyba deskorolka w którejś rundzie(nie jestem pewien).Po zakończonej rundzie pojawiała się mapka(pamiętam że było tam wesołe miasteczko, jakaś lodowa kraina itd.), w jednej rundzie było tajne przejście(trzeba było strzelić ptakiem w jedno ukryte miejsce). Było już parę podobnych tematów, ale ostatecznie nie chodziło o tą samą grę co mnie. Dodam, że nie chodzi mi o 8 Eyes. Jeśli ktoś zna tę grę to prosiłbym o tytuł, albo ewentualnie link do pobrania :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2010, 12:55 52
RE: Szukam Gry!!!
Naprawdę nie widać, że linijkę pod działem Gry jest dział Poszukiwania? :/ przeniosłem, następnym razem staraj się pisać gdzie trzeba.

Szukaną grą jest chyba Kamen no Ninja Hanamaru, inna wersja to Yo! Noid, możesz je pobrać z naszej strony Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2010, 13:13 02
(06-11-2010 12:55 52)Evil napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Naprawdę nie widać, że linijkę pod działem Gry jest dział Poszukiwania? :/ przeniosłem, następnym razem staraj się pisać gdzie trzeba.

Szukaną grą jest chyba Kamen no Ninja Hanamaru, inna wersja to Yo! Noid, możesz je pobrać z naszej strony Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Dzięki wielkie, właśnie o Kamen no Ninja Hanamaru mi chodziło!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2010, 13:14 47
Nie ma za co, miłego grania :)

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz