Odpowiedz 
Super Robin Hood
25-02-2012, 11:34 00
RE: Super Robin Hood
Na poczatku pomyslałem „jakie sekrety? Grałem w to odkad pamietam i nie wiem o czym mowa...” ale po obejzeniu filmu przypomniało mi sie, ze pare z nich odkryłem ale w bardzo niewielu przypadkach zdawałem sobie sprawe z tego jak:).
Gra oczywiscie swietna. Arcydzieło.

Pisze z telefonu dlatego bez polskich znakow bo łatwiej:P
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2012, 14:45 50
(24-02-2012 18:54 27)Damians87 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.lepszej gierki na Pegasusa nie było przechodzę ja w 20 minut.Jeśli ktoś gra a nie zna tajemnych przejść przedstawiam wam filmik ,na którym pokazuję tajemne sekrety dzieki,którym łatwiej i szybciej przechodzi się tą grę:

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Nieźle rozpracowałeś tą grę, ja odkryłem może ze 2-3 z tych sekretów. Aż strach pomyśleć ile czasu spędziłeś przy konsoli żeby tak rozpracować każdy piksel:P

[img][/img]
25-02-2012, 15:03 55
niektóre sekrety odkryłem sam inne z pomocą kolegów którzy również w to grali ;) jesli chodzi o czas jaki spędziłem przy tej grze to dobre kilka lat dzień w dzień!

a tutaj jeszcze jeden mój filmik pokazujący jak przejść pewną komnatę prawie na samym końcu:

25-03-2012, 13:07 52
Super RobinHood to świetna gra! Co prawda jest czasami denerwująca i wymagająca ale uroku jej odmówić nie można. A czepianie się grafiki że ta jest upośledzona... cóż może lepiej nie skomentuję tego dobitnie bo i po co na dzień dobry się narażać organom władzy :) Napiszę tylko że ani trochę nie zgadzam się z tego typu opinią.
18-07-2012, 13:04 25
Zajadam się Robinem ;p ale tylko na sejwach bo by mnie piorun strzelił ;d jak sobie przypomne jak przechodziłem go na telewizorku to mam zawroty ;D
20-03-2014, 23:28 36
Nie wiem skąd, znalazłem na swoim komputerze mapkę z sekretami. Może skądś pobrałem, może zrobiłem sam na podstawie filmików na youtube przedstawiających te sekrety... W każdym razie - Można ją sobie pobrać (oczywiście za darmo ;) ) z mojego chomika:
Nie chciałem wstawiać na żadne sendspace, bo po jakimś czasie ten obrazek by stamtąd zniknął. A chciałem, żeby jak ktoś za rok wejdzie na ten wątek i przeczyta mój post, to żeby mógł sobie tą mapkę obejrzeć, ewentualnie też pobrać.
23-03-2014, 03:24 09
Tą mapkę zrobił Krisuroku - kolega z sąsiedniego forum o tej samej tematyce. Jako zapalony maniak i fascynat camerikowego Robin Hooda kilka lat temu opracował własnymi siłami mapke dungeonów w RH. Nie mówiąc już o gameplayach, sekretach/skrótach które zna doskonale. Ale fajnie ze dodałeś ją do tematu, dla fanów tej gry to łakomy kąsek :)

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz