Odpowiedz 
Star Soldier
22-07-2010, 19:22 05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2010 18:08 34 przez fretamen.)
Post: #1
Information Star Soldier
To najlepsza gra w kosmosie jaką udało mi się przejść:):D:D;):P

Edit dla Jaro

Przywrócili tutaj troche ze star force a ja jako fretamen musze to komentować. Nawet jedną z nich wręcz w lepszym stopniu- np. wzmocnienie pocisków, które w „Star Force” było tylko jednostopniowe, to tutaj jest już trójstopniowe (trzeci stopień daje możliwość strzelania we wszystkich kierunkach pod różnymi kątami). Aby otrzymać takie wzmocnienie, należy złapać kostkę oznaczoną literą „S”. Bossowie też wrócili, ale tutaj możemy podczas bitwy z bossem trafić na coś takiego, że boss się podda i wtedy cofamy się na sam początek. Co czwarty boss jest większy (zwykły boss składa się tylko z jednego oczka, natomiast większy składa się z czterech oczek i działa umieszczonego w środku). Bossowie nie są już tutaj oznaczani literami greckimi Jest tutaj także jedna nowość, której nie było ani w „Star Force”, ani w „Super Star Force”- można się w niektórych miejscach chować przed szkodliwymi obiektami; ale z kolei jak się schowamy, to nie możemy strzelać.
W ogóle fajna giera tylko cza sie wciągnąć.!

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Emm Ekhem arghh karggggghhhhh erghhhh Wycinanko Migdałków!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2010, 22:02 00
Post: #2
RE: Star Soldier
Fajnie, a można się co nieco o niej dowiedzieć? Bo przyznam szczerze, że w ogóle o takiej nie słyszałem i może nawet z chęcią bym się z nią zapoznał, o ile napiszesz ociupinę więcej o niej.

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Force (SHMUP) PegazusMaster 8 1,361 15-02-2016 17:24 26
Ostatni post: ferret

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości