Odpowiedz 
Składanka
05-12-2014, 22:14 50
Składanka
Poszukuję gry, a właściwie zbioru kilku gier. Na obrazku z kasety był kot Felix, samolot i komputer. Pamiętam, że ta składanka była dołączana do tzw. klawiatur. Piszę, że ta składanka była dołączana do klawiatur, ponieważ wydaje mi się, że gra na emulatorze w te składanki nie będzie możliwa, ale zapytać nie zaszkodzi. Czy jest możliwość zagrania na tej kasecie w emulatorze? Jeśli tak, to gdzie je można znaleźć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 22:42 35
RE: Składanka
Ogólnie ze składankami jest problem, bo często były to po prostu garażowe produkcje:P Jakbyś podał jakie tam były gry to może udało by się coś znaleźć. Jest jeszcze coś takiego jak rom "Edu" który zawiera programy edukacyjne.

[img][/img]
06-12-2014, 10:50 28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2014 10:55 48 przez kocipopek. Powód: Drobne poprawki)
Ja mam ten kartridż. Pamiętam, że są na nim m.in gry edukacyjne, Duck Hunt, Mine(windowsowy saper), pasjans, poker, karaoke, gry taneczne (strzałkami na padzie), jakaś gra, w której chodzi się słoniem, a u góry leci ptak i znosi w naszą stronę jajka, a my musimy na to jajko dmuchnąć, po czym pojawia nam się na ekranie obrazek i jego nazwa np. Jabłko - Apple. W menu wyboru gry steruje się za pomocą pada i nakierowuje się na wszystko kursorem podobnie jak na komputerze.

Swoją drogą u mnie w sygnaturce jest link do mojego tematu, gdzie chcę wymienić taki kartridż na inny, bo mam dwa. Ten w temacie wygląda inaczej, ale ten z kotem Felixem, samolotem i komputerem też mam ;p
06-12-2014, 14:59 24
Tych składanek z narysowanym feliksem na naklejce było kilka. Różniły się kilkoma grami, ale menu i podstawowy skład gier i programów (np. Word) były zawsze. Kartridże te są szare lub czarne i na allegro można je kupić za bardzo niską cenę.
06-12-2014, 16:12 58
No tak, ale Cuksik12 szuka ROMu, a nie kartridża, a ze znalezieniem tego już jest gorzej.

Wymienię bazarówki za bazarówki!

Więcej informacji tutaj:
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odpowiedz