Odpowiedz 
Side Pocket
10-08-2014, 19:47 29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2014 19:48 03 przez kocipopek. Powód: Drobne poprawki)
Question Side Pocket
[Obrazek: Side%20Pocket.jpg][Obrazek: side_pocket.jpg][Obrazek: Side+Pocket+(U)+%5B!%5D-0.png]

Side Pocket

Side Pocket to Pegasusowy, rozbudowany bilard. W trybie jednego gracza mamy ograniczoną ilość chybionych strzałów, jakby swego rodzaju życia, czy energia. Oczywiście możemy je regenerować przechodząc bonusy pod koniec każdej rundy. W trybie na dwóch graczy nie mamy ograniczenia ruchu. Gramy ustaloną ilość rund z drugim graczem. Ten, który będzie miał więcej punktów - wygrywa! Punkty zdobywa się oczywiście za wbijanie bil do łuzy. Za wbicie kilku bili bez utraty ruchu, lub wbijanie bili kolejno ponumerowanych(np. najpierw wbijamy bilę nr.3, potem bilę nr.4, a potem bilę nr.5), dostajemy dodatkowe punkty.

Side Pocket jest grą moją ulubioną. Potrafi mnie wciągnąć na długi czas zarówno w trybie multi, jak i singleplayer. Do tego ma przyjemne odgłosy i muzykę. Moja ocena to jak najbardziej zasłużone 10/10. A co Wy myślicie?

Wymienię bazarówki za bazarówki!

Więcej informacji tutaj:
Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 06:51 22
RE: Side Pocket
To także mój ulubiony bilard na konsole ośmiobitowe. Rewelacyjna grywalność, bardzo dobra mechanika gry, możliwość wykonywania trików - możliwości jest całkiem sporo. Da się nawet wybić białą bilę poza stół a to jest już coś!! Gra na single player jest bardzo trudna ale wiele lat temu udało mi się ją ukończyć. Nawet dziś pamiętam motywy na wykonanie SuperTrików wymaganych do ukończenia poszczególnych szczebelków kariery. Najlepszą opcja w Side Pocket jest mimo wszystko multiplayer. Grywało się w to z wujkiem, grywało z ojcem a nawet mamuśka próbowała swych sił. A jak mamuśka chciała grać w grę na "pegazuz" to znaczy że musiała to być dobra gra.

P.S
Dodam na marginesie ze poza SidePocket moja rodzicielka grała tylko w River Raid na Atari2600 i HerosówII na PC :)

Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-01-2016, 00:26 02
RE: Side Pocket
Po Lunar Ball (Lunar Pool) moja ulubiona gra w bilard :) Lepsze celowanie , ciekawe że w Side Pocket są triki czy "trening" przed zmaganiami w trybie turnieju. Ósemka , dziewiątka kto co lubi ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz