Odpowiedz 
Seriale, co oglądacie, bądź oglądaliście?
19-07-2013, 08:18 20
RE: Seriale, co oglądacie, bądź oglądaliście?
Po zakończeniu ostatniego sezonu House mało co oglądam. Czasem obejrzę rodzinkę.pl, Agentów NCIS i Californication.

Dotychczas obejrzane seriale: Nieśmiertelny, Lost Room, Knight Rider (zarówno stara jak i nowa wersja), Włatcy Móch, Power Rangers, Lie To Me (Magia Kłamstwa), Castle.

Zranione serce w każdej mądrości doszukuje się ostrza noża.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2013, 17:35 26
3
.
.
.
2
.
.
.
1!!!
My Little Pony:Przyjaźń to magia:zawstydzony:
oraz Rodzina zastępcza.
14-10-2013, 10:49 13
The Walking Dead, dzisiaj nowy odcinek ;-)

BTW. Uwielbiam Alfa, to jest serial życia, a tak to oglądałem w całości tylko Kiepskich i Losta :D
31-10-2013, 18:02 24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-10-2013 18:02 59 przez ksysio1.)
Jeżeli chodzi o mnie to kiedyś dużo oglądałem Włatcy Móch (bardzo lubię ten serial), oraz czasami stare odcinki South Parka które też są dobre :) A co do seriali nie animowanych to lubię oglądać m.in Szpital na Perypetiach, Ranczo, Daleko od Noszy, 13 Posterunek, Miodowe Lata, Kiepscy czyli klasyki polskich seriali. A tak przy okazji to nie rozumiem ludzi którzy oglądają rodzinkę.pl która jest po prostu o 3 rozpieszczonych bachorach którzy mają w domu 10 laptopów, 20 telefonów dotykowych za 1.000 złotych i pełno innych rzeczy którzy posiadają bogaci ludzie, a w tym mały wątek komediowy -_-

When injustice becomes law, resistance becomes duty.
13-08-2014, 15:45 35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2014 15:59 37 przez PegazusMaster.)
Kiedyś oglądałem nałogowo Battle Star Galactica. Żaden serial nie tworzył takiego klimatu i raczej żaden już nie stworzy w gatunku - choć kto wie.

Lubię wracać do wybranych odcinków Z Archiwum X i poznawać kolejne z nowszych serii. Uwielbiam serial. Wracam rzadko (raz na parę miesięcy/tygodni ale jednak)

Czasem oglądam, ale rzadko kolejne odcinki Twin Peaks. Uwielbiam muzykę i klimat.
Muzyka tworzy ciarki na plecach. (raz na parę miesięcy)

Z nowych seriali obejrzałem całe Breaking Bad ten serial pobił wszystkie seriale jakie widziałem w możliwych gatunkach. Najlepiej przemyślany i rozbudowany scenariusz i postaci. Nic już lepszego raczej w serialach nie powstanie. To po prostu musisz obejrzeć jeśli czytasz i obejrzysz, bo to najlepszy serial choć nic poza s-f praktycznie nie oglądałem to ten film totalnie do mnie trafił.

To co ostatnio oglądam i potrafię oglądać jeden odcinek po kilka razy to Danger 5 twórców amatorskiego Italian Spidermana stworzonego przez studentów filmówki. Dostali trochę kasy na stworzenie bardziej budżetowego serialu. Opowiada o walce tajemniczej grupy agentów z hitlerem i nazistami. Ogólnie genialne i bekowe totalnie.

Nie mogę zapomnieć o Fringe. Obejrzałem cały serial. Totalny procedural, ale dalsze odcinki zaczęły prowadzić mocno fabułę. Ogólnie taki prawie następca Z Archiwum X, ale nie ma nawet 10% jego klimatu. Mimo wszystko bardzo dobry serial i również obejrzałem całość.

Również dobre wrażenie zrobił na mnie Kroniki Saryh Connor dalsze losy Sary i jej syna po filmie Terminator 2 tak jakby trójka w ogóle nie powstała. Wciągał i zadziwiał. Terminator 3 to faktycznie dla mnie szrot, który nie powinien powstawać.

Nie mogę zapomnieć o Mac Gyverze, który robił z szyszek bomby. Serial był całkiem ok oglądałem go około 15 lat temu jak szalony.

Gwiezdne Wrota pamiętam serial miał sporo genialnych pomysłów i potrafił zadziwiać (widziałem pare odcinków ale...)

To właśnie startrek był serialem, który wg. mnie posiadał jedyny i niepowtarzalny klimat w tamtych czasach (oglądałem również około 15 lat temu niektóre odcinki)

Wyjątkiem od S-F byli kiepscy, którzy totalnie robili na mnie wrażenie w początkach swojej kariery dzięki totalnie szalonym odcinkom wtedy czekałem na kolejne i widziałem ich naprawdę sporo.

Nie mogę zapomnieć o muminkach, które oglądałem 15 lat temu i wiecej. Kreskówka, ale jaka. Totalnie chory i odrealniony klimat zbliżony do horroru. Nawet po latach powoduje u mnie dreszcze. Polecam

Za dzieciaka oglądałem jeszcze genialne tajemnicze złote miasta, dragon ball z, dragon ball, oraz power rangers i sailor moon, oraz przede wszystkim na niekodowanym canal+(okresowo) kreskówki z królikiem bugsem na czele - były genialne i totalnie porąbane i do dziś mogę do nich wracać - są totalnie debilne i śmieszne na swój sposób podobnie nadal robi na mnie wrażenie dragon ball i tajemnicze złote miasta w zasadzie to niewiele nie robi.

Poza tym to nie oglądam seriali, bo mi się po prostu nie chce xd Ilekroć jakiś próbowałem zacząć to mnie zwyczajnie nudził, albo drażnił głupotą/schematycznością. Tylko te wymienione naprawdę mnie wciągnęły

W skrócie żeby się nie rozpisywać:

BREAKING BAD - bije wszystkie seriale jakie powstały i długo nie powstanie nic co temu dorówna..
14-08-2014, 00:36 00
Jeśli chodzi o seriale to nie mogę nie wspomieć o genialnych "Avatar the Legend of Aang/Korra". To naprawdę świetna animacja o świetnej fabule i oprawie (soundtrack AtLoK jest niesamowity).
To wręcz taka animowana "Gra o Tron". :)
13-09-2014, 02:59 27
Obejrzałem 16 odcinków Twin Peaks. Napiszę tyle, że pierwsze 8 ma genialny klimat, ale później wszystko zaczyna się trochę sypać, bo ZMIENIAJ SIĘ reżyserzy. Serial jednak wbija się głęboko gdzieś do podświadomości.... Po obejrzeniu 16 z 29 miałem dość i byłem znużony, ale wystarczyło przespać dwie nocki, aby wszystko co było świetne w serialu gdzieś odezwało się z utęsknieniem dlatego CHCĘ skończyć całość. Polecam pierwszy sezon czyli 7 odcinków.
25-05-2018, 16:10 02
Świat według Kiepskich i Miodowe lata są dobre:P
27-05-2019, 13:41 48
Z klasyków oczywiście Zagubieni(Lost), Lost Room oczywiście, stare Charmed czyli czarodziejki, kilka odcinków Z archiwum X oraz parę odcinków Herosów(Heroes).

To seriale które polecam z biedy można obejrzeć Roswel w Kręgu Tajemnic.

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
Odpowiedz