Odpowiedz 
Znalezione SZUKAM GRy
25-07-2011, 10:30 10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2011 16:12 25 przez m-o-07.)
Sad SZUKAM GRy
siemka nie wiem czy jest taki temat ale mam problem koleżanki koledzy admini. Chodzi mi o gierkę której nazwy niestety zapomniałem:(, nic dziwnego w końcu grałem na pegasusie od dawna chyba ok 6 8 lat :D nie licząc emulatorów. pamiętam adnośnie giery tylko tyle niestety

pamiętam że najpierw widok był z góry widać było tylko jakiegoś gościa który chodził po jakimś korytarzu( pomieszczeniu) i wchodzilo się do levlu przez drzwi potem i widok zmieniał się od boku i szlo się ze stony lewej na prawą i skakało się po jakim czymś czasami. Po dojściu do końca z levelu wychodziło się prze drzwi i znowu było się w tym pomieszczeniu i widok od góry a niektóre levele były zamknięte i otwierały się po ukonczeniu poprzedniego etapu

proszę może ktoś pamięta tytuł ;(;('o.o'o.o

pamiętam też że miałem ją na kartridżu 4 in 1 a na nim prince of persia flaing hero ta gra i jakaś jeszcze jakiś gostek w dżungli prawie w 3d gra ta była przez mosty sie przechodziło i do ufoludków sie nawalało

mam nadzieje że ktoś pomoże

a jeszcze jedna mi sie przypomniała widok od boku cały czas i chodziło się wampirem pamiętam nazwa była coś silwer czy jakoś tak na 100 na s i wamirem sie chodziło na kartridżu był wamir i ta nazwa silver czy silwer jaoś tak

widze że jest ciężko dam obrazek narysowałem :D tak to wyglądało
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
1 to hala główna do wyboru levelu
2 level

na innym forum ktoś napisał Gargoyles Quest 2 ale nie to bardzo podobne do tej gry
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2011, 10:54 38
RE: SZUKAM GRy
naprawdę tak trudno przeczytać wiadomość wysłaną po zarejestrowaniu i zakładać wątki w odpowiednim dziale? Ech

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-07-2011, 17:32 27
Zamiast się wymądrzać i pouczać pomóż młodemu userowi. Nie przybył tutaj słuchać kazań tylko po to by odnaleźć grę.

Moje typy to:
Jeśli chodzi o pierwszy opis:
1. A Nightmare on Elm Street
2. Castlevania (I,II,III)

25-07-2011, 17:53 06
nie wiem o co Ci chodzi. Forum jest po to podzielone na działy, żeby nie wszystko było na kupie, dodatkowo dla ułatwienia do każdego nowego użytkownika jest wysyłana prywatna wiadomość z podstawowymi informacjami, między innymi o tym w którym dziale szuka się gier. Jeśli ktoś mimo to zakłada wątek w złym dziale, to zostaje upomniany a temat jest przenoszony. Szczerze mówiąc mało mnie obchodzi czy miałeś zły dzień, czy po prostu mnie nie lubisz, w obydwu przypadkach nie jesteś uprawniony do chamskich i gówniarskich odzywek. Nawet jeśli sprawia Ci to satysfakcję.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
25-07-2011, 18:36 45
(25-07-2011 17:32 27)SebaSan1981 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Zamiast się wymądrzać i pouczać pomóż młodemu userowi. Nie przybył tutaj słuchać kazań tylko po to by odnaleźć grę.

Moje typy to:
Jeśli chodzi o pierwszy opis:
1. A Nightmare on Elm Street
2. Castlevania (I,II,III)

niestety ani jedno ani 2
mój błąd był że nie przeczytałem wiadomości sory
25-07-2011, 18:52 57
Co do drugiej, to sprawdź Captain Silver.

[img][/img]
25-07-2011, 19:42 27
Captain Silver tak to to thx gararz wielkie czekam na ta 1 co opisałem na niej najbardziej mi zależy
27-07-2011, 15:22 47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2011 15:25 23 przez triwet89.)
znalazłem a raczej kolega z innego forum mi znalazł
Dash Galaxy in the Alien Asylum
:D
ale i tak dziękuje za pomoc POZDRAWIAM
Odpowiedz