Odpowiedz 
Robocop
08-09-2013, 01:45 03
Robocop
Hej,

Jako że niedawno wyszedł trailer remake'u Robocopa postanowiłem sobie odświeżyć starą trylogię "świadomie". Mam 18 lat a Robocopa widziałem za dzieciaka tylko pierwszego i to też oczywiście pomijając brutalne sceny czyli w sumie jakieś 40 minut całego filmu ;D Jestem po seansie Robo jedynki oraz dwójki trójkę obejrzę dziś wieczorem.

Jedynka jest genialna to muszę przyznać. Sam jestem zdziwiony ogromem brutalności jaką ten film w sobie posiada. Sądziłem że to trochę "brudniejszy" film o cyber policjancie a tutaj nic z tych rzeczy. Klimat pełną gębą i efekty jak na tamte lata oszołamiające (pominę droida bo to akurat wygląda komicznie :D). Dwójka prawie tak samo dobra odjąłbym jedno oczko za niesprecyzowaną koncówkę. Nie wiadomo o co walczy Murphy sam antagonista nie jest dobrze przedstawiony itp. Za to sam pomysł narkotyku Nuke idealnie pasuje do zepsutego Detroit.

Po obejrzeniu trójki zapewne coś tu dopiszę a jak tam wasze odczucia dotyczące tej trylogii ? Co sądzicie o trailerze remake'u ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2013, 15:58 57
RE: Robocop
Wspomnienia mam jak Ty, czyli jak tata pozwolił oglądałem. Chyba właśnie dwójki najwięcej, bo brat nagrał na wideo. A rimejk będzie w nowomodnym stylu, więc durne efekty specjalne przesłaniające miałką fabułę o dobrym i złym i pseudofilozoiczne teksty o gwieździstym sztandarze. Plus aktorki z dużymi cyckami. Nie zamierzam oglądać.
08-09-2013, 16:11 39
(08-09-2013 15:58 57)Mcin napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Plus aktorki z dużymi cyckami.
A ja chyba obejrzę:-P

Bardzo lubię* robocopa, chociaż wolę sędziego dreda. Brakowało mi w filmie większej dawki brutalności, odrazy i smutnego zakończenia. A ramejk? Gówno z niego będzie, w tym tysiącleciu nie powstał nawet jeden fajny film. No.

*- lubię to pojęcie względne, bo filmów nienawidzę szczerze, i jedyne filmy które obejrzałem sam, z własnej woli, to 8 mila i mad max'y.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-06-2014, 15:19 43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2015 03:37 18 przez PegazusMaster. Powód: Drobne poprawki)
Jeśli chodzi o trylogię Robocopa
1 część rewelacja psychologiczno/thillerowa mieszanka akcji i s-f pełną gębą. Rewelacja. Film mroczny pełen wyraźnego i wiarygodnego okrucieństwa , brudu. W tym świecie Robo jest potrzebny.
2 część to sama akcja i parę równie szokujących scen jak w jedynce. Trochę mniej wątków i desperacji, ale nadal świetnie
3 gniot wyprodukowany za psie pieniądze z żenującym aktorstwem serialowym i brakiem głównego aktora grającego robocopa

Odlot bomba z d.upy tromba.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości