Odpowiedz 
Replika boxa do Pegasusa IQ-502
10-04-2016, 13:22 13
Replika boxa do Pegasusa IQ-502
Pojawił się w mojej głowie taki pomysł aby zrobić replikę boxa od Pegasusa IQ-502. Poczyniłem już pewne działania, które niżej przedstawiam.

[Obrazek: HU8cT5O.png]
[Obrazek: UpHEP2k.png]

Jak widzicie - do pełni brakuje mi dobrej jakości zdjęć z Pegasusem widocznym na przedniej i tylnej stronie pudełka oraz zdjęciem rodziny z Pegasusem (mama, tata, starszy syn i dziecko na rękach ojca).

Zdjęcia z Big Nose i Stuntmana ciężko było dobrać w odpowiedniej jakości. Musiałem je przerabiać i łączyć z kilku obrazków, bo niektóre były niekompletne np. okładki Stuntmana są z taką wyciętą gwiazdką, a jej nie mogłem dać tu na pudełku, więc to zakleiłem wycinając fragment z plakatu. Prawie nie widać :) a na wydruku już na pewno nie będzie to widoczne.

Co o tym sądzicie?

Czy są osoby chętne pomóc w tym projekcie?

Jeśli ktoś z was ma takiego boxa to czy zrobiłby zdjęcia lub skany brakujących elementów czyli konsoli oraz zdjęcia rodzinki?

Całość zostanie nie tylko przeze mnie stworzona w formie fizycznego boxa, ale projekt graficzny udostępnię też do ściągnięcia, aby każdy mógł go sobie pobrać, wydrukować i skleić własnego boxa.

Wszelkie uwagi mile widziane :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2016, 15:58 17
RE: Replika boxa do Pegasusa IQ-502
I będzie można znowu dzielić świat kolekcjonerów z "lepszym" oryginalnym boxem i "gorszym" samoróbkiem ;) Jak dla mnie pomysł fajny.
11-04-2016, 18:45 08
Dla mnie każdy pomysł tego typu - czy to pudełko na kartridże, czy na konsolę - jest fajny. Może jak już skończysz tą "replikę", to zrób też swój własny projekt pudełka? :P To też niewątpliwie byłoby ciekawe.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-04-2016, 05:09 28
Jak na razie to nikt się nie zgłosił, więc pewnie projekt nie wypali...
20-04-2016, 16:21 18
Zdjęcie szczęśliwej rodzinki z boxa to grafika z boxa od oryginalnego Nintendo ;)
20-04-2016, 23:36 04
Nie tej rodzinki, tylko tej:

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odpowiedz