Odpowiedz 
Raf World
14-03-2010, 14:04 54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2010 21:31 34 przez Evil.)
Raf World
Tym razem udokumentowane przejście gry trzy razy bez stracenia życia i korzystania z broni dodatkowych.

Nagrywane na emulatorze Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. w wersji 0.8.9.

Po wgraniu pliku z nagraniem do właściwego folderu Shift + 5 (wybieramy 5 slot na film), a następnie Shift + F7 (odtwarzanie filmu).

ps. zdarzają się przerwy i pauzy w grze, radzę je po prostu przewinąć; samo przejście też było bardziej dla zabawy więc radzę nie nastawiać się na wysoki poziom gry, po prostu przechodzę jak napisałem wyżej i tyle; chociaż co kolejne przejście to jakoś lepiej grałem.

edycja:
podmieniłem plik z nagraniem na nowszą wersję gdzie gra ukończona zostaje nie 2 a 3 razy bez stracenia życia; w związku z czym zmieniłem również treść tego posta.

edycja2:
kolejna zmiana, tym razem uaktualnione nagranie - też kończę 3 razy i bez stracenia życia ale dodatkowo bez korzystania z broni dodatkowych. ponownie dostosowałem również treść posta.

.zip  raf_3x_noSW.zip (Rozmiar: 59.47 KB / Pobrań: 9)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-06-2011, 10:29 37
Wink RE: Raf World
Kocham tą grę! Trudna jak jasna cholera :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości