Odpowiedz 
Problemy z grą przez sieć
23-08-2014, 21:43 21
RE: Problemy z grą przez sieć
Był jeszcze jeden problem, który występował już we wcześniejszych wersjach windy (od Visty w sumie), ale jeśli jest ok, to nie ma sensu się nad tym rozwodzić. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2014, 12:58 00
(23-08-2014 21:43 21)Evil napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Był jeszcze jeden problem, który występował już we wcześniejszych wersjach windy (od Visty w sumie), ale jeśli jest ok, to nie ma sensu się nad tym rozwodzić. :P

Wszystko działa :D
kiedy zresetował mi się net wszystko padło, ale okazało się, że to wina zapory, więc teraz już powinno być ok :) Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz :) mam nadzieje, że więcej problemów nie będzie :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-02-2015, 01:41 54
Witam wiem że w opisie emulatora Nesoid jest napisane że gra sieciowa jest praktycznie niemożliwa ale są dwa typy połączenia WI-FI oraz Bluetooth oraz client i serwer
i mam pytanie
na którym gra z kimś jest bardziej możliwa
na WI-FI czy Bluetooth oraz client czy serwer
10-02-2015, 16:54 19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2015 19:04 36 przez Jendrej. Powód: Nowe informacje)
Co do BT i Wi-Fi nie mam pewności, ale Wi-Fi powinno mieć mniejsze lagi. Nie testowałem tego jeszcze. Z klientem i serwerem to jest tak, że jedna osoba musi sobie ustawić serwer, a pozostałe, które będą z nią grały, klienta.
@edit Jeśli chcesz grać przez Wi-Fi, to twój telefon musi mieć możliwość zrobienia hotspotu Wi-Fi albo oba telefony trzeba podłączyć do tego samego routera.

Tak mi się wydaje. Ale pewności nie mam.
10-02-2015, 17:41 58
Jak grałem z kimś przez bt to u niego na ekranie działo się co innego niż u mnie, np. u niego ja skusiłem, a u siebie nie, albo on wcześniej przeszedł do następnej rundy, a ja jeszcze byłem w poprzedniej, więc u mnie bt się nie sprawdził, na wi-fi nie grałem.
21-04-2015, 12:53 26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 12:54 36 przez ludzikomen4.)
(10-02-2015 17:41 58)zxcv napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Jak grałem z kimś przez bt to u niego na ekranie działo się co innego niż u mnie, np. u niego ja skusiłem, a u siebie nie, albo on wcześniej przeszedł do następnej rundy, a ja jeszcze byłem w poprzedniej, więc u mnie bt się nie sprawdził, na wi-fi nie grałem.

ja tak mam na Nesoidzie kiedy gram z kolegą przez Bluetooth . Mi pomagało reset emulatora (unistall i install)

(10-02-2015 16:54 19)XTamaPotter napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Co do BT i Wi-Fi nie mam pewności, ale Wi-Fi powinno mieć mniejsze lagi. Nie testowałem tego jeszcze. Z klientem i serwerem to jest tak, że jedna osoba musi sobie ustawić serwer, a pozostałe, które będą z nią grały, klienta.
@edit Jeśli chcesz grać przez Wi-Fi, to twój telefon musi mieć możliwość zrobienia hotspotu Wi-Fi albo oba telefony trzeba podłączyć do tego samego routera.

ok dzięki czasem przez BT są lagi ale to jak grają cztery osoby naraz ( Goal 3)

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
21-04-2015, 19:43 28
@up Nie musisz od razu robić uninstall i install, wystarczy wyczyścić dane aplikacji w ustawieniach. Efekt jest taki sam i brakuje mi tego w Windowsie.

Tak mi się wydaje. Ale pewności nie mam.
22-04-2015, 11:19 28
(21-04-2015 19:43 28)XTamaPotter napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.@up Nie musisz od razu robić uninstall i install, wystarczy wyczyścić dane aplikacji w ustawieniach. Efekt jest taki sam i brakuje mi tego w Windowsie.

No może masz racje lepiej będę tak robił

szkoda że nesoid nie chce wczytać SMB lost levels

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
22-11-2015, 23:08 13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2015 23:08 13 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Nigdzie nie mam listy serwerów :(

sprawdzałem nawet z tego i zatrzymałem sie na wyborze serweru
22-11-2015, 23:10 53
Nie linkuj do stron wątpliwej treści tym bardziej, że nie ma takiej potrzeby. Zrób wszystko krok po kroku jak jest w naszym poradniku i lista serwerów na pewno się pojawi.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odpowiedz