Odpowiedz 
Powitanie
27-02-2011, 21:37 35
Powitanie
Witam Was, nazywam się Kamila. Pochodzę z Torunia, obecnie mieszkam ze swoim chłopakiem (PS3'owcem ;)) w Poznaniu, gdzie również pracuję.

Jakiś czas temu chciałam pozbierać do kupy swojego pegasusa i dzięki temu dowiedziałam się o emulatorach. Intensywniej pogrywam dopiero od kilku dni. Pościągałam masę gier i po kolei szukam tych znajomych.

Czy Wy też mieliście na początku tyle porażek w przejściu np pierwszej planszy Contry? A kiedyś to się na tych paru życiach całą grę przechodziło... To naprawdę frustrujące.
;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2011, 22:00 40
RE: Powitanie
Właśnie na tym polega fun starych gier - nie przechodzi się ich na raz, tylko po miesiącach podejść, prób i błędów dochodzi do finalnej potyczki z jakimś megaszefem, który nas rozwala w 10 sekund i trzeba dojść doń mając więcej żyć, żeby móc w ogóle myśleć o opracowywaniu jakiegokolwiek sposobu ;) A potem ta nieziemska radocha, jak się przejdzie całą grę, niewątpliwie warta całego trudu. Tak przy okazji - cześć!
27-02-2011, 22:04 33
Witam i ja. Ciekawi mnie bardzo, jak należy przeczytać i rozszyfrować Twój login :P

Istnieje gatunek antylop, potrafiących skakać wyżej niż przeciętny dom. Wynika to z faktu ich mocnych mięśni nóg oraz tego, że przeciętne domy nie potrafią skakać.
27-02-2011, 22:18 56
Cae Guen, jak mniemam?
27-02-2011, 22:25 54
jak na moje, to Ceczterytrzy Gutrzyn

witaj Ceczterytrzy Gutrzyn i mile spędzaj czas, pisząc dużo postów :D

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-02-2011, 22:33 19
(27-02-2011 22:25 54)Evil napisał(a): Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Ceczterytrzy Gutrzyn

Ta, a może od razu aesienaebauem:P Evil weź się w garść, już koniec weekendu:P

A tak gwoli ścisłości to witaj, jakkolwiek cię zwą.

[img][/img]
28-02-2011, 01:26 20
Witaj nam i nie zwracaj uwagi na tych pijaków :D:D jeden plecie lepiej od drugiego :D:D
28-02-2011, 11:02 31
Zgadza się, mój nick to po prostu Cae Guen, co samo w sobie jest skrótem od Caelestis Guenwhyver. Wersja Ceczterytrzy Gutrzyn bardzo mi się spodobała :)
28-02-2011, 11:12 53
Gutrzyn (Przepraszam, że tak samym nazwiskiem ale masz za długie imię) mam jeszcze jedno nieprzyzwoite pytanie - czemu piszesz innym kolorem? :D

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-02-2011, 17:26 22
Ten fiolet to chyba od koloru ulubionego trunku:P

[img][/img]
Odpowiedz