Odpowiedz 
Poszukuje
27-05-2010, 19:25 12
Poszukuje
Witam
Jako ,że to mój pierwszy post na forum chciałbym przywitać wszystkich fanów gier z Pegazusa.

Chciałbym odświeżyć moje dzieciństwo. Pamiętam większość gier w które grałem ,ale jednej nie mogę sobie przypomnieć.

Mianowice. Byłeś człowiekiem i tłukłeś stworki w różnych lokazjach. Co jakiś czas pojawiał się dzik,którego można było zabić. Z każdym zabitym robiłeś się coraz silniejszy aż końcu pojawiał się biały dzik i jeżeli go zabiłeś zmieniałeś się z super potwora (określonego dla danej lokacji np:smoka,wilkołaka,rekina). Po przejściu mapy wchodziło się do pomieszczenia z Bossem i walczyło się pod tą super postacią. Pamiętam bodajże, że poziomów było 9-10 i zaczynało się od cmentarza potem było coś ala jaskina,ocean,mrowisko, świątynia a na końcu chyba świat demonów. jakby ktoś mógłby mi podać tytuł byłbym niezmiernie wdzięczny.

Ach i jeszcze jedno. czy emulatory i Romy podane na stronie są wolne od wirusów? (tak na wszelki wypadek pytam).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-05-2010, 19:29 24
RE: Poszukuje
Mnie się to kojarzy z Altered Beast.

Tak, romy i emulatory są wolne od wirusów, co mogą poświadczyć tysiące zadowolonych klientów:P

[img][/img]
27-05-2010, 19:49 37
Dziękuje za informacje już znalazłem to czego chciałem.
Chociaż mam małe wątpliwości co do grafiki tego czego zobaczyłem bo pamiętam ,że ta gra była nieco w mniejszym formacie a to co zobaczyłem na YT po wpisaniu powyższej frazy trochę mnie zaskoczyło.
27-05-2010, 19:54 52
A na pewno widziałeś film z wersji na nes? Bo na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce yt są filmiki z wersji na sega megadrive.

Tak wygląda wersja nesowa:

[img][/img]
27-05-2010, 20:00 04
Właśnie oto mi chodziło dzięki :)
Odpowiedz