Odpowiedz 
Poszukuję zdjęcia rewersu płytki od 168-1
26-03-2015, 14:12 52
Poszukuję zdjęcia rewersu płytki od 168-1
Witam wszystkich : )

Jak w tytule, poszukuję dobrej jakości wyraźnego zdjęcia tylej strony płytki od fioletowego kartridża 168-1. Wielokrotnie kopałem w grafice google szukając takiego zdjęcia, ale poza obudową i zdjęciem przednich układów scalonych nic nie znajdowałem.

Krótka historia:

Gdy byłem jeszcze małym dzieckiem, mój mt-777 dx miał awarię - padł zasilacz. Po wymianie konsola odżyła, ale ów Kart 168-1 nie do końca - na menu strasznie rwało obraz (choć na "klawiaturce" brata podobno działał poprawnie) i niewygodnie było wybrać jakiś konkretny tytuł (w grze było ok). Po obejrzeniu go stwierdziłem, że jedna ze ścieżek "odpadła" w jednym miejscu. Przykładając do niej metalowe nożyczki, obraz się zdawał uspokić więc, jako młody elektryk, sięgnąłem po lutownice i... przegnałem ścieżkę - odpadło jeszcze więcej. :D Po zlutowaniu wielką kulą cyny, kart nie podnosił się już wcale ani na tej, ani żadnej innej konsoli.

Po tylu latach bogatszy o wiedzę ze studiów, chciałbym go zreanimować i odtworzyć to co kiedyś uszkodziłem, dlatego proszę o waszą pomoc :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2015, 14:56 10
RE: Poszukuję zdjęcia rewersu płytki od 168-1
Daj zdjęcie "przodu", który masz, może ktoś z nas ma ten sam wariant, tylko schowany w innej obudowie. Aha, i nie masz gwarancji, że wszystkie fioletowe były identyczne :>
26-03-2015, 15:18 57
Załączam fote obu stron. Swoją drogą, myślałem, że wszystkie tego samego koloru były identyczne. :O

Załączone pliki Miniatury

26-03-2015, 15:34 06
A tego to po prostu nie wiem i wątpię, żeby ktoś miał ich na tyle dużo w reku, żeby Ci to zagwarantować :> Zdjątko daje pewność. Mój 168 in 1 różni się, niestety.
Odpowiedz