Odpowiedz 
Znalezione Poszukuję gry
28-03-2015, 22:37 05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2015 09:04 45 przez m-o-07. Powód: Drobne poprawki)
Poszukuję gry
Witajcie, to mój pierwszy post tutaj na forum :)

Proszę was o pomoc w znalezieniu gry, którą pamiętam jak przez mgłę.

Gra była podzielona na poziomy, w menu głównym można było wpisać password do wybranego poziomu. Chodziliśmy mężczyzną, cały czas w prawo i pokonywaliśmy wręcz (?) albo bronią (?) wrogów. Ogólnie ta gra była strasznie trudna, łatwo było zginąć, wrogowie byli bardzo natarczywi. Razem z bratem ledwie przechodziliśmy drugi poziom.
Pomiędzy poziomami pojawiała się głowa jakiegoś dziadka, który coś mówił do naszego bohatera, niestety nie pamiętam co, bo nie znałem wtedy angielskiego ani w ogóle nie potrafiłem czytać :D Co najważniejsze, po każdym kolejnym poziomie jak pojawiał się ten dziadek, on wyglądał coraz gorzej, jakby go ktoś źle traktował, jakby był porwany (?). Mam tu na myśli to, że na początku gry ten dziadek wyglądał normalnie, później nie miał włosów, brody, wąsów, miał chyba podbite oko, siniaki (?).

I to może nieistotnie, ale pamiętam, że dyskietka z tą grą była czerwona.

Wiem, że podałem mało informacji, ale liczę, że może kojarzycie tę grę i mi pomożecie, błagam ;)

Fałszywy alarm :D
Pomyślałem, że poszukam na waszym portalu z grami NES, chociaż obawiałem się, że przeoczę tę grę albo ona będzie gdzieś na końcu, a ja szukałem alfabetycznie. Moje poszukiwania skończyły się jednak na literze C, ta gra to Code Name - Viper.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz