Odpowiedz 
Znalezione Poszukuję 3 gier
07-07-2016, 14:41 43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2016 16:11 48 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
Poszukuję 3 gier
Witam!
Od niedawna postanowiłem wrócić do pegasusa i poszukuję 3 gier.

Jedna to była gra platformowa, w której chodziliśmy niebieskim kotem (Nie to nie jest Felix The Cat, którą i tak uwielbiam) i zazwyczaj aktowały nas różne psy w czapkach jak gangsterzy, mieliśmy do pokonania głównego bossa, był poziom indiański to pamiętam. Chyba mieliśmy do dyspozycji bronie, które kupowaliśmy, jedna była samoprzylepna inna nie. Był jeden wąski poziom, w którym musieliśmy się wspinać na górę po drodze z lewej lub z prawej strony wysakiwali nasi przeciwnicy i do nas strzelali.
Edit: Znalazłem, gra nazywa się Rockin' Kats

Druga gra była strzelanką z widokiem z góry, najsłabiej ją pamiętam, ponieważ nigdy nie udało mi się jej odnaleźć na internecie. Pierwszy poziom zaczynaliśmy zrzuceni z helikoptera lub samolotu na plażę. Gra była na jedną lub dwie osoby. Strzelaliśmy do różnych przeciwników, były do zebrania różne bronie, niekiedy przejeżdżały czołgi, które trzeba było zniszczyć. (Nie jest to żadna gra z serii Contra).

Trzecia gra była z serii western, była multiplayer, mogliśmy wybrać sobie misje albo lokacje gdzie mamy iść i mamy różne zadania, niestety tylko tyle pamiętam.

Dodam, że wszystkie gry były po angielsku, jeśli ktoś wie cokolwiek o tych grach lub wie gdzie ich szukać proszę o odpowiedź :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 08:17 38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2016 12:55 59 przez Evil. Powód: Drobne poprawki)
RE: Poszukuję 3 gier
Druga, to być może będzie to - Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

Trzecia mi się kojarzy z opisu z tym: Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. jest tryb dla dwóch graczy i po zostaniu szeryfem można sobie wybierać misje do wykonania. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-07-2016, 09:28 59
Trzecia bardzo dziękuję, ale druga to niestety nie to.
Chyba nigdy nie uda mi się jej odszukać :(
09-07-2016, 12:07 54
Druga to może Heavy Barrel: Zarajestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. , większość szczegółów się zgadza.
26-07-2016, 15:47 12
Tak to ta gra, dzięki wielkie <3
Odpowiedz