Odpowiedz 
Polecane FPS'y
13-05-2016, 10:55 14
RE: Polecane FPS'y
Po zobaczeniu trailera z Battlefielda 1 , który ma być oparty na klimatach pierwszej wojny światowej już raczej nic bardziej nie przykuje bardziej mojej uwagi :D, nawet Doom. Pozostaje tylko czekać i liczyć, że będzie nieco lepsze od Hardline. ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 14:44 40
(12-05-2016 23:05 46)wanna-amigo napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link. takie coś mi dzisiaj podesłano, ja tam się jaram.

Dobre. Co to niby jest ?
16-05-2016, 23:12 09
Z tego co widzę to mod graficzny do Dooma, bo lvle poznaję. Nie wiem, czy rozgrywka jest inna.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2016, 17:18 27
(16-05-2016 23:12 09)wanna-amigo napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Z tego co widzę to mod graficzny do Dooma, bo lvle poznaję. Nie wiem, czy rozgrywka jest inna.

Pisałeś, że się jarasz, ale nawet nie grałeś? Nieźle ;p
18-05-2016, 23:28 43
Trudno grać w coś, czego jeszcze nie ma :-P
19-05-2016, 06:48 31
Gdybyś się naprawdę jarał, to grałbyś zanim się w ogóle pojawiły zapowiedzi. :P Po prostu się nie jarasz tylko gadasz, że się jarasz. Albo (co gorsze) sam sobie wmówiłeś, że się jarasz.

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
19-05-2016, 09:34 16
Jaranie się jest silniejsze ode mnie, nic nie poradzę.
09-08-2016, 21:17 04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 21:26 20 przez jeruka9. Powód: Drobne poprawki)
Stalker Soc
Stalker Cop
Painkiller BlackEdition&Battle of Hell
Painkiler Overdose
Fear(seria+dodatki)
Fallout 3
Dead Space
Soldier of Fortune
UberSoldier
BioShock
DeltaForce (land warior czy cos)
Project IGI
dobra seria to tez Resident Evil
ze starych to tez House Of Dead
jest tez gra Jericho (clive beaker)
no dobra dodam Half Life 1 (episode 1 i episode 2)
z nudow pozna pograc w stara
:hmmm: i to chyba te z najlepszych ktore znam sporo frajdy

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
10-10-2016, 20:56 53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2016 21:01 57 przez PegazusMaster. Powód: Drobne poprawki)
@

Painkiller 1 jest super, ale słyszałem, że dalsze części obsysają.
Dead Space to nie FPS, ale dobra siermięga.
Project IGI 2 polecam. Project IGI 1 ciekawa gra, ale nie tak taktyczna. Nie przeszedłem nawet pierwszej misji w jedynce. Nie umiałem XD

Soldier of Fortune 1 fajnie logi latają na lewo i prawo. Lepsze niż druga część.

Delta Force. Tam nawet występuje waga pocissków, które wystrzelone w górę mogą spaść na łeb.

Ja polecam Red Faction 1 super siekanie i dobre są te komentarze głosowe w trakcie gry STYLIZOWANE na akcję kina sci-fi. Niesamowity klimat izolacji na marsie. Polecam to. Super płynny system sczelania.
10-02-2017, 15:00 35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2017 15:03 16 przez Prist. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
Z tego, co widzę to na filmiku jest mod do pierwszego Doom'a, który wprowadza wygląd, lekko spikselowanych broni z najnowszej części.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości