Odpowiedz 
Pegasus mt-777dx problem
08-03-2017, 00:58 17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2017 09:55 12 przez malystrzelec. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
Pegasus mt-777dx problem
Witam mam pytanie do grona forum a mianowicie zakupiłem sobie niedawno konsole pegasus mt-777dx dodatkowo dostalem też zasilacz tatarek (patrz załączniki).Grajac na konsoli chwile gry mi się kraszują,zatrzymuja musze resetowac a nawet mało to co daje.Testowałem pare gier na tej konsoli wszystkie tak mają.Nie wiem czy jest odpowiedni zasilacz do tej konsoli.Prosze o pomoc.I w razieczego jakiegos linka z zasilaczem co bedzie dobry.Temat mozna usunac lub zamknąć!

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2017, 17:04 19
RE: Pegasus mt-777dx problem
300 mA to może być za mało. MT-777dx to jeden z wcześniejszych modeli, gdzie różne układy są w obudowach i przymocowane do płyty. Jeśli dołożysz do tego kartridż pobierający sporo mocy, efekt może być jak wyżej. Późniejsze klony, na tzw. glucie (zminiaturyzowane układy w mniejszej obudowie) mają mniejszy pobór mocy i one mogłyby działać.

Powinieneś mieć zasilacz o mocy co najmniej 850 mA, pozostałe parametry bez zmian. Uważaj na polaryzację zasilacza, jeśli minus będzie 'naz zewnątrz' możesz spalić konsolę. możesz wykorzystać zasilacz uniwersalny ze zmiennym napięciem i końcówkami (od około 20 zł wzwyż, jakość bardzo różna) lub poszukać o odpowiednich parametrach w internetach lub w sklepie elektronicznym.

Jeśli to nie pomoże... przyczyn może być wiele.
08-03-2017, 23:49 54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 23:49 54 przez malystrzelec. Powód: Drobne poprawki - literówki, interpunkcja itp.)
RE: Pegasus mt-777dx problem
Zasilacz juz mam(9v/minus w środku/1200mA) ale troche gram i znowu jak by to samo niestety pani zapewnie mnie oszukała sprzedajac uszkodzonego bubla dobrze tylko że dalem 136,50.Postanowilem otworzyc konsolke i ją przeczyścić o to załączniki w środku.W dodatku była źle umocowana nie podobaja mi się te jak by zacieki na 1 foto .Boje sie ze stracilem tylko kase a zapewnie była próba naprawiania ale nieopłacalna.

Na foto numer 1 zaznaczylem najprawdopodobniej winowajce uszkodzony

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz