Odpowiedz 
Paperboy 2
11-07-2013, 19:31 43
Post: #1
Paperboy 2
Paperboy 2 - Czyli sequel gry Paperboy. Gra została wydana na NES-a w 1992 roku przez Mindscape. W porównaniu do poprzedniej części zostało wprowadzone kilka ulepszeń m.in możliwość jazdy całą ulicą i tor wyścigowy pod koniec etapu. No to co mamy robić w tej grze zapytacie ? Jeździmy rzucamy gazetami (nie tylko do skrzynek ;)) omijamy przeciwników m.in gargulce, kolesia rzucającego w nas kołami,psów,samochody,kanalizacje itp. W grze zostało wprowadzone również świetne poczucie humoru jak wcześniej wspominałem nie tylko da się rzucać do skrzynek możemy też ubić gazetą dziadków na huśtawce, faceta reperującego samochód czy opalającą się kobietę która po uderzeniu w nią zalewa się wodą ;) Niestety nie ma tu już agresywnego pana który gonił nas przez bardzo długo jak podjechaliśmy pod jego dom. Po drodze możemy sobie poskakać na rampach przy tartaku,powybijać okna jeżeli nie trafimy czy uzupełnić zapas gazet. Dużą rolę odgrywa tu również tryb na dwóch ale niestety jest tak jak w Mario jeden przegrywa wchodzi następny :( W tej części możemy sobie również wygrać czy chcemy grać chłopakiem czy dziewczyną ale tutaj sprawa jest oczywista że gram chłopakiem ;) Jeszcze jeden minus tej gry. Gdy nie dostarczymy wszystkich gazet musimy jeszcze raz przechodzić level i dostarcyzć gazety tam gdzie tego nie zrobiliśmy. Podsumowując Paperboy 2 jest o wiele bardziej dopracowany niż pierwsza część. A jeżeli ktoś ma smutny humor to zapraszam do zagrania w tą grę :P

[Obrazek: Paperboy_2_NES_ScreenShot1.jpg][Obrazek: 208195-paperboy-2-nes-screenshot-the-dog...to-see.png]

+ Dźwieki i muzyka w tle są git ;)
+ Poczucie humory tej gry rozwala na łopatki ;) (Przynajmniej mnie)
+ Mini Skate Park pod koniec każdego etapu

- Trudność gry (trzeba być czujnym grając w tą grę)
- Musimy powtarzać level gdy nie dostarczymy wszystkich gazet :(

Ogólna Ocena
8,5/10

Download
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

When injustice becomes law, resistance becomes duty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2013, 19:49 14
Post: #2
RE: Paperboy 2
w jedynce był test track na końcu, więc to nie nowość
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2013, 20:23 43
Post: #3
RE: Paperboy 2
Paperboy 2 to jedna z tych "głupawych" gier w jakie najczęściej pogrywałem w dzieciństwie na pegasusie. Swego czasu grając w nią z kumplem na zmianę, wzajemnie się ścigaliśmy który z nas dojedzie najdalej a ja upodobałem sobie nie wiem czemu, rzucanie gazetą w tego psa co jest na Twoim screenie :D najlepsza akcja, jeśli dobrze pamiętam to jest wtedy jak go ustrzelimy, a ten się tak śmiesznie skuli... :( Według mnie ta gra jest fajniejsza, kiedy robimy wszystko na odwrót zamiast dostarczać świeżą prasę sąsiadom, wybijamy im okna :aniołek: albo gdy tego gościa-mechanika rolką poczęstujemy haha. :rotfl: To takie gry właśnie na pegasusie najbardziej mnie bawiły i wciąż bawią; i żeby nie było, muszę wspomnieć że ukończyłem ją całą 2 razy raz na konsoli i raz na emulatorze, ale tak jak już wspominałem bardziej przyciągała mnie na te 10-15 min. "głupawki", gdyż jej monotonię bardzo szybko daje się odczuć i robi się po prostu nudno... :zzz: :zieeef:

Jakby nie patrzeć gra przesympatyczna i nawet jej oprawa AV wcale mi nie przeszkadza a powiem więcej wpasowuje się w klimat tej gry. B)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości