Odpowiedz 
Panie, zagraj po wirtualnym LAN-ie
24-01-2010, 14:50 08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2010 14:51 09 przez M'cin.)
RE: Panie, zagraj po wirtualnym LAN-ie
grywalność się nie starzeje ;) poza tym dark colony jest jak na RTS'a mało skomplikowane i wszyscy jesteśmy ciency, więc byłyby równe szanse. a w TA ty i Yellow sklepaliście byście wszystkich pozostałych razem wziętych.

swoją drogą ta moja wersja DC jest ez filmików, które swego czasu wryły mi się w banie. poszukam lepszej, a na razie wrzucę intro z YT

w sumie trochę kiepska rozdzielczość, ale nie to się liczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2010, 15:15 00
grywalność się nie starzeje, dlatego mówię, że jakbym grał w to kiedyś, to by mi się pewnie do dziś podobało, ale że zacząłem teraz, to mnie nie kręci, bo wiele strategii zgrałem i niektóre uważam za bardziej grywalne :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-01-2010, 21:01 16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2010 13:11 44 przez M'cin.)
no tak tylko jak chcesz grać "od zaraz" po sieci to miesięczne szkolenie w TA w grę nie wchodzi. zresztą można zagrać po sieci i jak dalej nie będzie się podobało, przechodzimy na openarena.

EDIT w sumie mam jeszcze Colina Mcrae rally 2 na kompie, jedyna ścigałka PC którą naprawdę lubię, też można spróbować :)
10-05-2010, 20:54 53
W sumie w Unreal Tournament 2004 można by było pograć, nie wiem czy działa przez hamachi ale ogólnie przez neta można pograć ponieważ mam wersje sciągniętą z pewnej strony za cd punkty, pobrało to dużo ludzi i nie chciał żadnych kluczy ale mówię nie wiem jak z hamachi
18-06-2010, 22:48 13
potacku, a nie rozważałbyś Zgrzeszenia w Imperium Słońca przez hamaczyńskeigo, jak nie masz czasu to po sesji, jeden dzień bez picia ci nie zaszkodzi :)
18-06-2010, 22:59 18
no po sesji mogę się skusić, chociaż to bedzie trudne bo trza zarezerwować sobie cały dzień:D
no chyba że szybko mnie zownujesz ;p
18-06-2010, 23:02 17
co ty, nawet jak się ma po pół godziny przewagę, to potem się 3 dobija, a i save game po coś wymyślili :P
19-06-2010, 10:24 31
A ja polecam Starcraft:Brood War oraz Age Of Empires II. Staruszki ale fajne gierki ;)

Смотришь в книгу, видищь фигу :)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz