Odpowiedz 
Pac-man
14-09-2017, 09:21 55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2017 09:24 32 przez Verteks.)
RE: Pac-man
@up
To jest wersja arcade...

Wersja NES / Famicom:
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2017, 09:26 40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2017 09:28 01 przez jeruka9.)
(14-09-2017 09:21 55)Verteks napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.@up
To jest wersja arcade...

Wersja NES / Famicom:
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.

poprawione 8)

:głaszcze: przewodnik po świecie emulatorów
14-09-2017, 14:11 13
(14-09-2017 07:29 39)jeruka9 napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
(13-09-2017 17:45 47)Cytryn napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Widzę że temat zostaje zapominany więc zrobię odświeżenie.

Ta gra jest trudna, ale można się wspomóc zapisywaniem gry (przynajmniej ja mogę na FCEultra) i w razie jeśli się przegra to można wczytać powiedzmy w poziomie 6 i dalej próbować przejść. Tak poza tym to nawet fajna gra, wymagająca myślenia gdzie i jak poprowadzić pac-mana. Graficznie spoko jak na początek lat 80. Dźwięki takie sobie ale też nie najgorzej. Jak ktoś lubi tego typu gry to polecam:P.

Grafika: 7/10.
Dźwięki: 5/10.
Grywalność: 7/10.
Poziom trudności: Hard.
tylko nestopia a ja polecam ms pacman to klon i ma wybór poziomu

ciężka gra
Grafika: 10/10.
Dźwięki: 10/10.
Grywalność: 10/10.
Poziom trudności: Hard.
Łoddej moje 20 minut życia kradzieju.

Gram, więc jestem
01-01-2018, 12:37 25
Widzę, że ktoś uległ urokowi pani Pacmanowej. Gra w swoim rodzaju może mieć konkurencję co najwyżej chyba tylko jedynie w Brush Roller na NES, ale i tak przewyższy ją popularnością postaci i występowania na często spotykanych niegdyś w Polsce kartridżach, choć tutaj Brush Roller próbuje mu dorównać. W Pacmanie występują substancje aktywne, ale i zdrowa żywność, również je zawierająca, a konkretnie substancje biologicznie czynne, prozdrowotne. Można nauczyć się strategicznego korzystania z elementów ułatwiających grę. Podobno gra ma swój koniec, ale nie wiem, ile w tym jest legendy, bez specyficznego przymiotnika napiszę. Gra nie wiem jak to określić, występuje w dwóch firmach, czyli też Tengen. Ciekawe są sceny fabularne między niektórymi rundami, chciało się zobaczyć wszystkie, jak również owoce. Entropijne poruszanie się duchów, bycie przez nich doganianym nie jest korzystne, trudno spokojnie przejść daleko w tej grze. Nie czuje się też czekającej nagrody głównej za przejście gry w całości, jeśli jest w ogóle taka możliwość. Warto po prostu wiedzieć o tej grze.
01-11-2018, 19:46 55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2018 19:48 35 przez Jaruzel.)
Ta gra miała w sobie to coś, że później chciano się mówić "łaka-łaka". Niby wygląda na taką, że porodzi sobie z nią 5 latek, w późniejszych poziomach problemy z nią miały najbardziej wybitne umysły. Z ciekawość napisze, że gra ma błąd gdy dojdzie się do pewnego poziomu. Dlatego gry nie da się przejść.

Zanim zacznę omawiać grę, trzeba puścić muzę by wczuć się w klimat, ponieważ będziem mówić o grze,która popularnością przebija nawet zespół Brathanki..

Można wiedzieć o co chodzi z tą popularnością?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości