Odpowiedz 
PS3
16-07-2014, 21:56 49
Post: #1
Photo PS3
Skoro jest temat o PS2 to zrobiłem o PS3.Co sądzicie o tej konsoli?Jak dla mnie grafika wciąż jest fajna,zwłaszcza widać to w najnowszej części Gta,czyli w piątce.Dodatki typu PS Move specjalnie mnie nie zadowalają,w strzelankach rzadko wykorzystywany jest czujnik ruchu.Gier jest wiele,mimo że ostatnio nie wychodzą najlepsze tytuły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 02:31 50
Post: #2
RE: PS3
Playstation 3 ma bibliotekę interesujących gier i ogólnie uważam PS3 za bardzo dobrą konsolę. Zwłaszcza pod koniec "rządów" trójki pojawiło się kilka tytułów, które godnie żegnają ustępującą generację konsol.

[Obrazek: gta-v-gameplay-trailer-1_zps9bfed781.jpg]

GTA V fajne pod wzgledem grafiki ale troszkę za mało questów jak dla mnie. Świat jest duży, objazd wyspy dookoła autem zajmuje kilkanaście/kilkadziesiat minut w zależności czym się jedzie (lubiłem sobie robić tripa kolarzówką). Gra ma także dobry soundtrack, misje poboczne ale jak mówię, nie wystarczy tego na długi czas.

[Obrazek: RedDeadGraphics_zpsda3c3336.png]

Z gier "GTA-podobnych" na uwagę zasługuje tez Red Dead Redemption, które można uznać za GTA na Dzikim Zachodzie. To bardzo porządna i dopracowana pozycja gdzie pełno jest strzelanin, pościgów konnych oraz masa dodatkowych misji, które potrafią zaskoczyć swoją historią. RDD to chyba najlepsza gra o Dzikim Zachodzie wydana na PS3.

[Obrazek: Skyrim4a_zpse9609a98.jpg]

Pod względem rozbudowy i ilości zadań to wzorem jest dla mnie Skyrim. To gra na wiele miesięcy eksploracji zamków, bagien, gór, jaskiń, starożytnych świątyń i grobowców. A wszystko w mrocznym średniowiecznym klimacie.

Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 20:21 54
Post: #3
RE: PS3
W Skyrim nie grałem,a wygląda fajnie.Co do Gta V to multiplayer znacznie wydłuża czas jaki spędziłem w Gta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości