Odpowiedz 
Niedziałająca konsola
16-12-2013, 20:34 04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2013 20:42 15 przez PlumeQ.)
RE: Niedziałająca konsola
Slot 1
Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.
Slot 2
Tak to wygląda, z makro wynika że slot drugi trochę się różni od pierwszego. Czekam na porady :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2013, 20:43 26
ponawiam pytanie - jeśli wyglądają tak samo, to z jakiego powodu "nie idzie podłączyć pistoletu" do pierwszego? Nie działa podłączony do pierwszego, czy fizycznie nie da się go podłączyć?

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

Cicha woda tak mocno rwała, że wpadł pierwszy z brzegu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-12-2013, 20:44 09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2013 20:52 58 przez PlumeQ.)
Fizycznie nie da się go podłączyć, coś go blokuje. O ile dobrze pamiętam jak wcześniej próbowałem podłączyć to coś blokowało prawdopodobnie z prawej strony slotu, jeśli to ważne spróbuję podłączyć go ponownie do pierwszego slotu, ale to za godzinę, za 15 minut idę na apel jasnogórski.
Pady natomiast wchodzą normalnie w obydwa sloty, ale podłączone do drugiego nie działają.
16-12-2013, 20:52 33
nie wiem czy to ważne, pytam z ciekawości. Jeśli coś go blokuje, to raczej powinno być to coś widoczne gołym okiem, w końcu wejścia nie są jakoś głęboko ukryte. :P Jeśli pistolet działa pod drugim wejściem a pad (który jest dobry) nie, to trzeba dokładniej obejrzeć obydwa wejścia, na początek wyczyścić, jeśli masz możliwość, to w następnej kolejności sprawdzić miernikiem poszczególne piny i odprowadzenia. Możliwe, że któryś (potrzebny do pracy pada ale niepotrzebny do pracy pistoletu) jest uszkodzony. Raczej nic groźnego. :P

Jeśli jesteś użytkownikiem i masz jakiś problem lub pytanie, to najpierw zadaj je NA FORUM, a nie przez pw/gg. Oczywiście możesz zignorować powyższe zdanie, ale nie zdziw się, że ja zignoruję Twoją wiadomość. :>

16-12-2013, 21:36 33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2013 21:40 24 przez PlumeQ.)
Ok, od sąsiada pożyczę miernik bo mój się zgubił, jak wszystko w tym domu... Ale wracając do tematu, jeśli to zrobię podam Ci dokładniejsze namiary który pin w konsoli nie ma prądu, a wtedy trzeba się postarać o naprawę, nawet jeśli to będzie trochę kosztowało to i tak wolę śmiać się z kolegi/siostry/brata/(nawet mamie przypomniałem pewną grę, Solomon's Key, i w sobotę razem zagramy :)) jak go/ją rozwaliłem w czymś, bądź żądać rewanżu po porażce grając w coś na dwie osoby.
To że pistolet nie wchodzi w pierwszy slot to mi szczerze mówiąc wisi, aby chodzi mi o ten drugi slot żebym mógł pograć na dwie osoby.
A tak nie na temat to jako iż teraz będą święta i mnóstwo czasu, a ja rozwinąłem swój język oraz interpunkcję, będę grał na konsoli, postaram się napisać recenzję, a nóż zostanie zaakceptowana i w końcu taki pasożyt jak ja zrobi coś pożytecznego :)
16-12-2013, 21:44 33
"a nuż" jeśli już :P w tym wypadku nie chodzi o przyrząd do krojenia chleba. Rozwijaj dalej swój język.

16-12-2013, 22:38 03
Skojarzyło mi się z nogą to napisałem przez "ó" :puknijsię:, ale nie róbmy spamu, jutro sprawdzę tą wtyczkę bo dzisiaj jest już za późno.
Odpowiedz