Odpowiedz 
Niebieska klawiatura - famiclone
11-12-2014, 22:35 53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2014 22:36 45 przez Howl.)
RE: Niebieska klawiatura - famiclone
Cytat:Wasze odpowiedzi w tym temacie są niepomocne.

No to w takim razie przedstawiam Ci rozmówcę godnego Twojego czasu z opinią która będzie Ci odpowiadała:

[Obrazek: hqdefault.jpg]

Cytat:Zawsze można używać lepszego zasilacza.

Lepszy zasilacz jest warty więcej niż połowa ceny tej konsoli na pewno. Poza tym nie napisałem nigdzie że zasilacz będzie Twoim jedynym problemem.

Możesz brać. W dzieciństwie miałem mnóstwo tanich konsol. Dlaczego mnóstwo raczej mówić nie trzeba. Kup sobie 4 takie i jak dobrze pójdzie starczą Ci na rok - trzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 23:46 15
Posiadam akurat bardzo dobre zasilacze.
A twoim postem i tym obrazkiem z psami udowodniłeś na jak niskim poziomie jesteś. Nie będę więcej wchodził na to forum. Zegnam.
12-12-2014, 12:21 25
(11-12-2014 23:46 15)Axel napisał(a): Zarejestruj się, klikając tutaj, by zobaczyć link.Posiadam akurat bardzo dobre zasilacze.
A twoim postem i tym obrazkiem z psami udowodniłeś na jak niskim poziomie jesteś. Nie będę więcej wchodził na to forum. Zegnam.

Serio? Z powodu jednego czlowieka nie bedziesz wchodzil na forum?

Gram, więc jestem
12-12-2014, 13:42 06
Axel napisał(a):Wasze odpowiedzi w tym temacie są niepomocne.
Kolega Howl napisał, że cała konsola warta jest tyle, co porządny zasilacz uniwersalny, co świadczy o jej jakości. Jeśli jednak oczekiwałeś prostej informacji, że ktoś ma dokładnie takiego klona, jak w pokazanym przez Ciebie linku i powie Ci wprost kupuj/nie kupuj, no to niestety, raczej nikt ze stałych użytkowników na tym sprzęcie łapy nie położył i nic poza naszymi ogólnymi poradami pomóc nie możemy.
22-03-2015, 20:33 26
Zdecydowanie lepiej famicoma. Nawet z miesiąc temu kupiłem taką klawiaturę... I wytrzymała 3 dni(żadnych cartów nie czytała).
Odpowiedz